etkili medyumlar

Aşk büyüsü yapan medyum

Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar

Aşk büyüsü yapan medyumAşk büyüsü yapan medyum ; Aşk büyüsü yapmak için talep alan medyumlar çok farklı teknik ve nesneler ile istedikleri sonuçları alabilmektedirler. Özellikle kısa zaman içinde sonuç alarak insanların istedikleri mutlu sonuçları alabilmek için sahip oldukları tüm deneyimleri kullanan medyumlar hem risk almamak hem de insanlara zarar vermemek için mutlaka en doğru teknikleri kullanıp harekete geçen enerjileri doğru bir şekilde yönetmelidirler.

Genellikle kısa zaman içinde verdiği sonuçlar ile bilinen bu işlemler de başarılı olabilmek için öncelikle bakım çalışması yapan aşk büyüsü yapan medyumlar bugüne kadar bu işlemler hakkında sık sık talepler almışlardır. Bu özel işlemler hakkında kimden yardım almaları gerektiğini bilmeyen insanlar hem kendilerini hem de sevdikleri kişileri risk altına atamamak için tüm seçimlerin de dikkatle hareket etmelidirler.

Bilindiği gibi bir medyum insanların güvenlerini kazanabilmek için çok uzun zaman boyuna emek verdiği gibi aynı zamanda aşk büyüsü gibi beklentilerin büyük olduğu işlemler hakkında sık sık talepler almaktadır.

Aşk büyüsü yapan medyumlar bu işlemlerin sonuç süreleri hakkında insanlara kesinlikle garanti vermemelidirler. Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu meslek hakkında kime güveneceklerini bilmeyen insanlar kesinlikle risk almamalı ve aynı zamanda alacakları risklerin geri dönüşünün de çok ciddi olacağını bilmeleri gerekmektedir. Yapılacak işlemler hakkında hangi teknik ve hangi nesnelerin kullanılacağını bilmeleri gereken medyumlar da insanların düşüncelerini değiştirmek isterken kendilerine kesinlikle zarar vermemeleri gerektiğini de unutmamalıdırlar.

Aşk Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Bu sayede hem insanların güvenlerini kazanmaları hem de istedikleri sonuçları almaları çok daha kolay olacaktır. Sevdikleri insanları kendilerine aşık edebilmek için aşk büyüsü yapan medyumlardan manevi işlemler hakkında yardım almak isteyen insanlar seçimlerini nasıl yapacaklarını ancak bu alan hakkında deneyimleri olan kişilerden öneriler alarak yapmalıdırlar.

Etiketler

3 Yorum

 1. Gülcan azad dedi ki:

  3 yıllık bir birlikteliğim ve yaklaşık olarak da 3 aylık nişanlı olduğum erkek arkadaşımdan ayrıldım. sebebini bile tam anlayamadım bir şey yüzünden sebepsiz yere olmadık hakaretler ve ağza alınmayacak ağır küfürler söyledikten sonra arkasını dönüp öylece çekip gitti. telefonlarımı ve sosyal medya da ki ulaşacağım yerlerden beni engellemişti ne bir mesaj ne de bir arama yapamıyordum kısacası tüm yollarımı kapatmıştı giderken. yaklaşık 2 ay boyunca hayatım çok kötü gitmeye başladı yaşadığım hayattan bana zindana döndü ağır travmalar yaşamaya başladım artık fazla dayanacak gücüm kalmamıştı seviyordum böyle çaresizce beklemek olmuyordu. daha önce kısmet büyüsü yaptırdığım edis hocayla tekrardan iletişime geçtim ve bana yardımcı olmasını istedim. ertesi gün işlemlere başladık ve her gün iletişim halinde kaldık. çalışmalar hakkında bilgiler edindim hangi aşamada ve hangi işlemleri yaptığımız hakkında bilgiler aldım. ben sadece umudumu ve gelecek olan hayallerimi kaybetmemek adına mücadele veriyordum. hatalı olan ben değildim fakat sevdiğim adamın umurunda bile olmamak çok üzüyordu beni. çalışmaların bitmesine yakın erkek arkadaşım beni aradı yaptıkları ve söylediği sözlerden dolayı pişman olduğunu söyledi ve özür diledi. yaptıklarını farkında olmadan ve istemeden yaptığını affetmemi istedi benden. sevdiğim adamdan sevdiğini duymak bana yeterliydi bunu da söyledi ve yüzüğümüzü sordu hala parmağında mı diye hiç çıkarmamıştım parmağımdan. artık her şeyi unutmaya ve yeni başlangıçlar yapmak için tekrardan bir araya geldik. bu mutlu başlangıcının mimarı medyum edis hocamdır. Allah razı olsun hocam ellerinize sağlık. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  1. gülendam dedi ki:

   Gülcan hanım sizinkine benzer bir takım sorunlar bende yaşıyordum fakat ben geçen aylarda her şeyi yoluna koydum. edis hocanın sayesinde burada onun adını görünce de söylemek istedim.

 2. şule dedi ki:

  evime büyü yaptılar huzurum bereketim neşem kaçtı gitti. kime bakım yaptırdısam sonu hiç iyi olmadı ben bu konuda çok acı cektim artık acı cekmek istemiyorum. bana gerçekten sonuç verecek hoca lazım bu konuda evimin huzurunu bereketini geri getirecek hoca arıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı