etkili medyumlar

ayırma büyüsü yapan istanbul hocaları

İstanbul Levent Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar

Ayırma büyüsü yapan İstanbul hocaları, bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler tarafından araştırılan bir konudur. Ayırma büyüsü genellikle kötü amaçlar için tercih edilir. Birbirini seven iki sevgiliyi ayırmak, eşleri birbirinden ayırmak gibi konularda bu büyülere başvurulur. Büyünün bazen iyi amaçlar güttüğüne de rastlanmaktadır. Mesela; peşinizi bırakmayan ve sizden ayrılmayan eski sevgililer ya da eşler için yapılarak ondan kurtulmak da sağlanabilir. Ya da size kötülüğü dokunan kişilerden kopamadığınız zaman üçüncü kişiler tarafından da yapıldığı görülmektedir.

İstanbul Beylikdüzü Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar

İnsanları birbirinden ayırmak için yapılan büyünün adı ayırma büyüsüdür. Genelde dışarıdaki insanların başkaları için yaptırdığı bir türdür. Anne ve babalar çocukları için, yakın çevre birlikte mutlu olmayan ve kavga eden çiftler için yaptırmaktadır. Evlilik bazen iyi bazen de kötü giden birlikteliklerdir. Kötü evliliklerde iki taraftan birisi ayrılmak istemeyebilir. Bu şekilde sıkıntılı bir hayat sürmek yerine diğer eşi ayrılmak için ikna etmek gerekir. Normal şartlarda ayrılmayı kabul etmiyorsa ayırma büyüsü tercih edilebilir. Ayırma büyüsü yapan İstanbul hocaları kimlerdir diye araştırma yaparsanız bu büyüde uzman olan kişilere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Avcılar Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü konusunda en iyi medyuma ulaşmak gerekir. Ondan alınacak olan yardımlarda kişilerin tereddütleri bulunmaz. Yanlış yapılacak işlemlerle kişileri ayırmak yerine daha da birleştirebilirsiniz. Bu büyü art niyet taşıyan ve sevenleri ayırmak için yapılan bir tür olmamalıdır. Başkasının sevgilisinde ya da eşinde gözü olanların başvurdukları bir tür olarak görünmemelidir. Sadece ayrılmak isteyip de ayrılamayan kişiler için bir kurtuluş yöntemi olarak düşünülmelidir. Ayırma büyüsü yapan İstanbul hocaları bu konuları tam olarak bilmekte ve ona göre hareket etmektedir.

İstanbul Silivri Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar

Büyülerin her çeşidi medyumlar tarafından yapılmalıdır. Kişilerin büyü yapmaya yetkisi ve bilgisi bulunmaz. Ayırma büyüsü yapan medyum hocalar bu büyüden sonuç alabilmek için yerine getirilmesi gereken bütün uygulamaları yapmaktadırlar. Büyünün sıralaması, kullanılan malzemeler, okunan dualar büyünün gerçek amacına ulaşması için önemlidir. Büyünün sonucunda kişilerin arasına soğukluk girmekte, birbirlerinden tiksinerek ayrıldıkları görülmektedir. Ayırma büyüsü yapan İstanbul hocaları tarafından yapılan büyülerde istenilen sonuçlara ulaşılmaktadır.

Etiketler

2 Yorum

  1. ayırma büyüsü yapan ankara hocaları dedi ki:

    eşimle görücü usulü evlendik son zamanlarda bana karşı ilgisiz alakasız davranıp sürekli beni tersleyip aşağılıyordu bu olanlardan sonra kendisinden her geçen gün soğumaya başladım. ayrılmak istedim fakat ailem bana destek çıkmayınca ortada kaldım bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum edis hocadan yardım aldım. ayırma ve soğutma büyüsü yaparak eşimi kendimden soğutup ayırmaya boşanmaya kadar gidecekti ve öylede oldu yapılan çalışmaların etki etmesinden 1 ay sonra eşim boşanma davasını açtı ilk duruşmada boşandık. şimdilerde çalışıyorum tek başıma ayaktayım ama huzurluyum herkese edis hocayı tavsiye ederim. 0535 891 8597

    1. melike dedi ki:

      Bende çalışma yaptırmak istiyorum defalarca mağdur edildim Edis hocaya güvenebilir miyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı