etkili medyumlar

Büyü bozan medyumlar

Yapılan Büyüyü Bozan Medyumlar

Büyü bozan medyumlarBüyü bozan medyumlar ; Büyü bozma işlemleri çok zor olan ve her medyumun yapamadığı çok özel işlemlerdir. Özellikle büyüleri yapmaktan çok daha zor olduğu bilinen bu işlemler genellikle kötü amaçlarla yapılan büyülerin etkilerinde kalan ve sıkıntı çeken kişilerin kurtulması için yapılmaktadır. Aynı zamanda kendilerini etkilemek için yapılan bir büyünün farkına varan kişiler de genellikle bu işlemleri kullanmak için medyumların kapılarını çalmaktadırlar. Ancak büyü bozan medyumların sayıları çok az olduğu için bu durum genellikle insanları zorlamaktadır.

Bu sebeple birçok kişi tahmin ettiklerinden daha fazla emek verip daha fazla zaman kaybetmek zorunda kalmışlardır. Yüzlerce yıllık bir geçmişe sahip olan bu meslekte insanların başarılı olabilmeleri ve aynı zamanda tüm işlemleri doğru bir şekilde yapabilmeleri tahmin edilenden daha zor olabilmektedir. Çok eski bir geçmişe sahip olan bu işlemler de birçok kişi ellerinden geleni yapmalarına rağmen başarılı olamamaktadır.

Uzaktan Büyü Bozan Hocalar

Bunun sebebi ise bu işlemlerin sadece çok güçlü duaların düzenli bir sistem ile okunarak yapılabilmesi ve bu duaları okuyan kişilerin doğuştan gelen bir özellik olarak nefeslerinin çok güçlü olmasının gerekmesidir. Büyü bozma işlemleri hakkında halen birçok farklı alan da çok farklı ve çoğu zaman sonuç vermeyen faydasız bilgiler yer almaktadır. Özellikle hayvan kurban etmek, büyüleri tersten yapmak veya buna benzer işlemler her zaman için insanların uzak durmaları gereken işlemlerdir.

Büyü Bozan Hoca Arıyorum

Bu sebeple ne olursa olsun kesinlikle risk almamak ve bu işlemler hakkında sadece gerçekten büyü bozan medyumlar ile çalışmak gerekmektedir. Aksi takdirde ortaya çıkacak olan sorunlar konu ile alakası olan herkes için çok ciddi boyutlar da olabilmektedir. Geçmiş dönemlerde de bu işlemleri yapabilen kişilerin sayıları çok az olmuş ve insanlar hem kendilerini hem de çevrelerinde ki kişileri büyü etkilerinden kurtarmak istediklerin de çok ciddi zorluklar çekmişlerdir.

Etiketler

7 Yorum

 1. Latif Kısa sürede büyü bozan medyumlar dedi ki:

  Kız arkadaşım üzerime büyü yapmış ve benim rızkımı kapatmıştı. Benim işlerime mani olmaya başladı. Dükkanımda kötü günler yaşamaya başladım. Merak ettim bu neden ötürü oluyordu ve en sonunda medyum edis hocaya bakım çalışması yaptırmaya karar verdim. Edis hoca bakım çalışması sırasında üzerimde büyü olduğunu ve bundan ötürü kötü şeyler yaşadığımı ve dükkanımda bazı sıkıntılar içinde olduğumu söyledi. Bende edis hocadan üzerimdeki büyüyü bozmasını ve beni bu durumdan kurtarmasını söylemiştim. Edis hoca bu konuda bana yardımcı olacağını ve 7 günde beni bu dertten kurtaracağını söyledi. Bende 7 gün boyunca çalışmaların bitmesini ve sonucu almayı bekledim. 8.günden sonra dükkanımda ne bir sorun oldu nede bir sıkıntı aksine güzel işler yapmaya başladım ve gayette güzel şeyler yaşıyordum. Edis hoca bakım çalışmasında üzerimdeki büyünün bozulduğunu ve beni bu dertten kurtardığını söyledi. Bende ona binlerce kere dua etmeye başladım. 0535 891 8597

  1. erdem dedi ki:

   Merhaba Latif bey aynı sıkıntıları bende yaşıyordum senin yorumunu gördükten sonra acaba bendede mi var diye düşündüm ve sonrasında edis hocayı aradım bakım yaptırdım. Aynı sorunun bende olduğunu söyleyince bende sizin gibi rızkımı ve kısmetimi açtırma işlemi yaptırdım fakat 10 günde ben sonucumu aldım. Sana çok teşekkür ederim bunca zaman boş yere zarar etmişim dükkandan meğersem üzerimde büyü varmış

 2. medyum cihad hoca sahiden etkili mi? dedi ki:

  medyum cihad ile çalışmaya başladım. en yakın zamanda neticeyi buraya yazacağım umarım yanılmam bu sefer

  1. berna dedi ki:

   medyum cihad hoca ilgili bir hoca mı ? bir şey göndermiyor değil mi ? her şeyi kendi mi yapıyor ben 25 gündür bir medyumla çalışıyorum bekliyorum sonuç alacağım yok alamıyorum. Bir şeyler geldi gömdüm ama hala sonuç yok. cihad hocayla çalışsam sonuç alır mıyım

   1. Fulya dedi ki:

    berna hanım sizi dolandırmışlar ne yazık ki size bunu söylemek istemezdim ama rahmani çalışmışsın ve şuanda medyum cihad hoca şeytani çalışıyor ve mutlaka sonuç alırsın denemeni tavsiye ederim.

    1. berna dedi ki:

     Fulya teşekkür ederim ama nerden bilebilirdim ki. bana inandırıcı geldi ve oysa son ümidim oydu şimdi nasıl bir daha para bulup cihad hoca ile çalışma yapacağım bilmiyorum. Bakalım eğer paramı toplarsam cihad hoca ile çalışmak isterim.

 3. Emel dedi ki:

  Bende cihad hoca ile çalıştım daha dün sonucumu aldım. Erkek arkadaşım aniden hayatımdan çıkıp gitti ve beni engelledi her yerden ona ulaşamadım. Kendimi çok kötü hissettim ve ne yapacağımı bilemedim. En sonunda cihad hocayla tanıştım ve bana yardımcı olacağını bu konuda elinden geleni yapacağı söyleyince ona inandım ve tek çaremin o olduğunu düşündüm. cihad hoca ile telefonda irtibat halindeydim ve sürekli kendisiyle konuşuyorduk. Bana bilgiler veriyor iyi kötü haberdar ediyordu beni. Bana yaptığı bu aşk büyüsü çalışmasından sonra bende 11 günde sonucumu aldım ve yeniden erkek arkadaşımla hayatıma kaldığım yerden devam etmeye başladım. Sahiden insan sevdiğini kaybedince anlıyormuş her şeyin ne kadar zor olduğunu ama kavuşunca da anlıyor onu ne kadar çok sevdiğini. Allah razı olsun cihad hocam sizden..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı