etkili medyumlar

Büyü yapılan kişi ne hisseder

Büyü Yapılan Kişi Ne Yapar

Büyü yapılan kişi ne hissederDeneyimli medyumlar her zaman için insanlardan özel sorular alır ve kendilerini verdikleri bilgiler ile bu alan hakkında ki ön yargılarını yenmeye çalışırlar. Özellikle bir kişinin etki altına alınması gereken işlemlerden önce sık sık büyü yapılan kişi ne hisseder, zarar görür veya kendisi için ciddi riskler var mı gibi sorular medyumların bu alandan çok aldıkları soruların başında gelmektedir.

Yüzlerce yıldan bu yana farklı teknik ve farklı nesneler ile yapılmış olan bu işlemler de insanların üzerlerinde meydan gelen manevi baskılar kimi zaman kendilerine çok ciddi sıkıntılar verirken kimi zaman ise kesinlikle hiç bir şey hissetmezler. Bu tarz konular hakkında kesin bilgiler vermenin asla mümkün olmadığını belirten medyumlar bu sebeple kendilerine gelen sorulara da tam olarak yanıt verememektedirler.

Birçok farklı amaçlarla yapıldığı bilinen büyü işlemleri hakkında ciddi bir araştırma yapılsa bile bulunacak bilgiler her zaman sınırlıdır. Çünkü deneyimli medyumlar bu işlemler hakkında sahip oldukları bilgileri çok fazla kişi ile paylaşmanın doğru olmadığını düşünürler. Zaten bu tarz işlemler yapabilmek için bilgili olmak yetmez. Aynı zamanda medyumların doğuştan gelen bazı önemli özellikleri de taşımaları gerekmektedir.

Bu sebeple medyum seçimleri bu işlemler de çok önemlidir. Uzun zamandan bu yana bu alanın içinde olan ve gerekli her türlü özellik ile bilgiye sahip olan medyumlar dahi büyü yapılan kişi ne hisseder sorusuna net bir yanıt veremezler. Çünkü bu soru hakkında ne kadar araştırma yapılırsa yapılsın insanlar kesinlikle buldukları bilgiler ile tatmin olamazlar. Büyü yapılan kişi ne hisseder sorusuna verilecek en doğru yanıt bu durumun her zaman farklılık göstereceği ve aynı zamanda kullanılan teknik ile medyumların deneyimlerine bağlı olduğudur.

Etiketler

2 Yorum

  1. Elif kırmızı dedi ki:

    Kabala büyüsü yaptırmak için medyum edis hocayla çalışmaya karar verdim ilk başlarda büyünün bize zarar vermesinden dolayı çok korkmuştum fakat edis hocayla görüştüm bu konuyu kendisi beni güzel bir şekilde aydınlattı sonrada işlemler için detaylı konuştuk bu konuşma sonrasında kendisiyle çalıştım. Kabala büyüsü için benden gerekli bilgileri aldıktan sonra çalışmalara başladı ilk başlarda tedirgin oldum çalışma sonuç vermez diye ama eşimde değişmeler görmeye başlayınca o zaman anladım ki kabala büyüsü kesin olarak sonuç verecek. İşlemler için ne zaman arasam ulaştım kendisine hakkını ödeyemem hocamın bana çok yardımcı oldu sormak istediğim her ne olduysa her aradığımda ulaştım konuştum kendisiyle 12 günün sonunda kabala büyüsü etkisini göstermeye başladı eşim istediğim gibi bir hale geldi sonunda edis hocanın büyü konusunda uzman olduğunu okumuştum ama bu kadar kısa sürede bu işi hal edeceğine ilk başta inanamadım ama sonuçta verdiği sürede sonucumu aldım çok şükür medyum edis hocama çok teşekkür ederim emeklerinden dolayı 0535 891 8597

  2. Bedirhan hoca dedi ki:

    Sevmediğim birisiyle zorla evlendirilmiştim hayatım çok kötüydü sevmediğim bi adamla aynı evde aynı yatakta kalmak zorundaydım. İlk zamanlar çok ağlıyordum ayrılmak istiyordum fakat yapamıyordum. Arkadaşım bana büyü yaparak bu işi halledebilirsin dediğinde inanmamıştım fakat sonrasında aklıma yatmaya başlamıştı. Biz arkadaşımla birlikte medyum araştırdık okuduğumuz yorumlar bizi çok etkiledi ve medyum bedirhan hoca ile iletişime geçtik. Bedirhan hocanın yaptığı büyü ile eşimi benden soğuttu eşim benden ayrılmak istedi ve ben çok mutlu bir şekilde bunu kabul ettim anlaşmalı bir şekilde boşandık.Herkese medyum bedirhan hocamı tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı