etkili medyumlar

Ermeni büyüsü

Ermeni Büyüsü

Ermeni büyüsüBirçok kişinin hakkında tam olarak bligisi olmadığı manevi işlemlerden biri olan ermeni büyüsü işlemleri her ne kadar günümüzde çok fazla yapılmasalar bile yine de eski zamanlar da ermeni medyumların sürekli olarak kullandıkları işlemlerdir. Özellikle bu işlemler de medyumların mutlaka şeytan ile iletişime geçmelerinin gerekmesinden dolayı yapılan işlemler de her zaman dikkatli olmak gerekmektedir.

Yapılan en küçük bir hata veya atlanan bir adım konu ile alakası olan herkes için çok ciddi sorunların ortaya çıkması anlamına gelmektedir. Bu tarz işlemleri yapabilmek için medyumların hem manevi alemler ile iletişime geçme hem de nurani varlıkları istedikleri gibi yönlendirebilme gibi konular hakkında yeteri kadar deneyime sahip olmaları gerekmektedir. Artık en az yapılan işlemlerden biri olması sebebi ile ermeni büyüsü yaptırmak isteyen kişiler güvenilir bir medyum bulmakta çok zorlanmaktadırlar.

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır

Zaten birçok medyum bu işlemler hakkında talep alsalar bile yine de bu işlemlerden uzak durmanın en doğru yol olduğunu düşünmektedirler. Bu sebeple insanlar farklı işlemler hakkında öneriler de bulunmakta ve kendilerini farklı işlemlere yönlendirmektedirler.

Bilinen en riskli ve en zor büyülerden biri olan bu işlemler de medyumların bu tekniği kullanabilmek için çok özel yeteneklere ve aynı zamanda bilgilere de sahip olmaları son derece önemlidir. Eski zamanlar da yaşamış olan ermeni medyumları tüm bu konular hakkında yeterli oldukları için genellikle yaptıkları işlemler de zorlanmamışlardır.

Günümüzde yapılan tüm büyü işlemlerini bu teknik ile yapmış olan bu kişiler günümüzde de halen en deneyimli medyumların yapamadıkları bu işlemleri çok basit bir şekilde yaparak ne kadar önemli medyumlar olduklarını herkese kabul ettirmişlerdir. Bu sebeple halen insanlar ermeni büyüsü işlemleri hakkında araştırma yaparak bu işlemler hakkında bilgi sahibi olmak istemektedirler.

Etiketler

8 Yorum

 1. bağlama büyüsü yapan medyum dilha dedi ki:

  bağlama büyüsü sonucunda 2 senelik kocamı kendime bağladım ve onu aşık ettim. İnanın ilk başlarda her şey çok güzeldi ve çok iyiydi. Daha sonrasında ise kocam birden bire değişti ve bana şiddet uyguluyor ilk başlarda tanıdığım hakan gitmiş yerine başka bir hakan gelmişti. Sanki her şey beni alana kadardı. Bunları düşündükçe kendime kızıyordum ve sinirleniyordum. Bir gün kavga ettik ve neden böyle olduğunu sordum. Bana hiç bir şey demedi ve sürekli olarak bağırmaya başladı. Bende bunun üzerine medyum dilha hocadan yardım almaya karar verdim. Dilha hocadan kocamı bana bağlamasını söyledim. Dilha hocada 9 gün içinde kocamı bana bağlayacağını ve daha sonrasında kesin sonuç alacağımızı söyledi. Bende tamam hocam güveniyorum size dedim. 9 gün sonrasında kocam farklı olmaya başladı, ilk başlardaki gibi olmaya başladı. Dilha hocanın sayesinde oldu.. 0552 791 4566

 2. Tarkan en iyi medyum hoca dedi ki:

  benim aşık olduğum kadın benden 10 yaş büyüktü ve ben ona delice aşık olmuştum. Bu kadın beni küçük görüyordu ve ilgilenmiyordu. Bunun üzerine bende bir medyum bulmak istedim. Sordum soruşturdum en iyi medyum edis hoca olarak söylediler. Bende edis hocayla çalışmaya başladım. Edis hocadan bu kadını bana aşık etmesini ve deli divane bağlamasını istedim. Edis hoca başlayacağı çalışmanın toplamda 13 gün süreceğini ve bu 13 günün sonrasında bu kadın benden bir başkasını dahi görmeyecekti. Bu durum benim hoşuma gitmeye başladı. Bir kaç kere daha konuşmaya çalıştım baktım tepkisi aynı uzatmadım. Daha sonralarında ise kadın kendi gelip konuşmaya başladı ve bana karşı boş olmadığını hoşlandığını söylemeye başladı. Bu durum benimde çok hoşuma gitmeye başladı ve bende onu sevdiğim için sevgili olmaya başladık birlikte mutlu mutlu yaşayamaya başladık. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 3. Gideni geri döndürme büyüsü dedi ki:

  Karım çocuklarımla birlikte beni terk ettiler ve gittiler. Yapa yalnız kaldım tek başıma evde kimsem bile yoktu. Ne yapacağımı şaşırdım. Suçlu ve hatalı olan bendim karıma saygısızlık yaptım aşağıladım ve dövdüm bundan dolayı oda dayanamadı ve beni ortada bıraktı. Bende en son çareyi medyum araştırmakla harcamaya karar verdim. cihad hocayla yaptığım işlemlerden sonra eşimle tekrardan bir araya geldik yapılan işlemler sayesinde her şey düzeldi.

 4. medyum armağan dedi ki:

  Kocamla yaklaşık 5 yıldır evliyim. Kocamın sebeplerinden dolayı çocuğu olmuyor ve ne kadarda ısrar etsem yetimhaneden bir çocuk almayı kabul etmedi. Sürekli söylediğimde sürekli azar işittim. Ben artık bir çocuğa bakmak ve büyütmek istiyordum o ise elin çocuğuna bakamam deyip duruyordu. Ben yetimdir alalım bakalım hem çocuğumuz olur hem işlerimiz yolunda gider dedim. Dinletemedim bir türlü kabul etmedi. Bunun üzerine bende bir medyum araştırdım ve bu araştırdığım medyum armağan hocadan yardım almaya başladım. armağan hocanın sayesinde etkili bir papaz büyüsü çalışmasından sonra kocam ikna oldu ve birlikte gidip yetimhaneden bir bebek aldık ve büyütmeye başladık. Bu sayede hem çocuğum oldu hem de kocam bu duruma ikna oldu içinde çok mutluydum. İlk kez bir medyum hocadan sonuç aldım. Şükürler olsun bu duruma geldiğimiz içinde çok mutluyuz.

  1. zehra dedi ki:

   Merhaba nebihat hanım benimde eşimle aramda bir takım sıkıntılar oldu. Eşim evi terk etti bende geri getirmek için medyum hünkar hocadan yardım almıştım. hünkar hocamın sayesinde eşimi kısa bir zamandan sonra evine döndürdü. Allah hem senden hem de hünkar hocadan razı olsun.

   1. Mustafa dedi ki:

    Merhaba Zehra hanım lütfen bana yardım edebilir misiniz çalıştığın kişinin bilgilerini paylaşır mısınız benle

 5. M.Y. dedi ki:

  Zeynalov ile çalışan oldu mu.

 6. Mustafa dedi ki:

  Arkadaşlar lütfen bana yardım edebilecek birini ariyorum çok zor bir durumdayım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı