etkili medyumlar

Eşlere yapılan ayırma büyüsü

Eşlere Yapılan Ayırma Büyüsü

Eşlere yapılan ayırma büyüsüAyırma büyülerinin ne kadar önemli ve ne kadar güçlü olduğunu bilmek gerekir. Birçok kişinin kendilerini bu işlemlerin etkilerinden koruyabilmek için sürekli olarak medyumların yaptıkları manevi korunma işlemlerinden yardım almalarının nedeni de budur. Eşlere yapılan ayırma büyüsü işlemleri kısa zaman içinde insanların evliliklerinin bitmesini sağlar ve aynı zamanda insanlar bu işlemlerin etkilerine girdiklerini kesinlikle anlayamazlar. Bu tarz işlemler yapacak olan medyumlar genellikle evli olan kişilerin isimlerinin de yer aldığı özel muskalardan yardım alırlar. Hazırlanan bu muskalar evli olan kişilerin yaşadıkları eve veya çok yakın bir yere saklanır.

Daha sonra ise medyumlar bu muskaları özel tılsımlı sözler ile destekleyerek kısa zaman içinde o evlilikte çok ciddi huzursuzlukların çıkmasını sağlarlar. Bu tarz işlemler toplum içinde yaygın olarak yapılır ve genellikle insanlar bu işlemler hakkında mutlaka bir şeyler duymuş veya yaşamışlardır. En tutkulu ve en güçlü evlilikler dahi bu işlemler ile kısa zaman içinde bitirilebilir. Bunun örnekleri bugüne kadar birçok kez yaşanmıştır.

Eşlere Yapılan Ayırma Büyüsü Etkileri Ne Kadar Zaman İçinde Ortaya Çıkar?

Deneyimli bir medyum tarafından yapılan ayırma büyüsü işlemlerinin etkileri çok kısa zaman içinde ortaya çıkar ve insanlar bu işlemlerden sonra genellikle zorlanmadan sonuç alabilirler. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman risk almamak isterler ve özellikle evli olan kişilerin kesinlikle zarar görmemeleri için ellerinden geleni yaparlar. Bu işlemlerin ne kadar güçlü olduğunu bilen birçok kişi evliliklerini korumak için manevi korunma işlemleri olan vefk veya muskalardan yardım almışlardır.

Eşleri ayırma büyüsü nasıl bozulur

Etkileri genellikle çok kısa zaman içinde ortaya çıkan bu işlemlerden sonra çiftlerin araları bozulmaya başlar ve ev içinde hiç olmadık konulardan dolayı ciddi kavgalar yaşanmaya başlar. Bu da zaman içinde o evliliğin temellerinin sarsılması ve tamamen bitmesi demektir. Bu sebeple bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin mutlaka çok dikkatli olmaları ve aynı zamanda çok iyi düşünmeleri gerekmektedir. Yapılan ayırma büyüsü hakkında medyumlar da insanları mutlaka bilgilendirmeli ve bu işlemleri sonuçları hakkında bilinmesi gereken tüm bilgileri kendilerine vermelidirler.

Eşlere yapılan ayırma büyüsü nasıl anlaşılır
Etiketler

Bir Yorum

  1. filiz çayır dedi ki:

    kaynanam tarafından yapılan bir büyüyü bozdurmak için edis hocayla çalıştım 4 ay önce kendisini tavsiyeler üzerine buldum hakkında çok güzel yorumlar okuduktan sonra işlemler yaptırmaya karar vermiştim 4 yıllık evliydim eşimle severek evlendik her şey çok güzel giderken son zamanlarda eşim değişmeye başlayınca bir şeylerden şüphe duydum ve hocalara baktırdım. Kaynanam tarafından yapılmış olan bir büyünün olduğunu söylediler eşleri ayırma büyüsü yapıldığını duydum bu yapılan büyüyü bozmak için edis hocamla çalıştım yapılan büyüyü 7 günde bozarak eşimi tekrardan eski haline geri döndürdü. Çalışmalar bittikten sonra bize koruma işlemi yaptığını söyledi bu sayede ilerleyen zamanlarda kimsenin bize büyü yapmamasını sağlayacakmış bu koruma edis hocamın emeklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim” 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı