etkili medyumlar

Etkili büyü yapan uzman medyumlar

Etkili Büyü Yapan Uzman Medyumlar

Etkili büyü yapan uzman medyumlarTüm büyü işlemlerin de mutlaka etkili büyü yapan uzman medyumlar ile çalışmak ve bu kişilerin verdikleri bilgiler ile hareket etmek isteyen kişiler öncelikle bu kişiler hakkında gerekli bilgileri nereden elde edeceklerini bilmelidirler. Bilindiği gibi günümüzde birçok medyum kendileri ile çalışmak isteyen kişilere gerekli güveni vermemekte ve bu sebeple insanlar da medyumlar ile çalışma konusuna çok sıcak bakamamaktadırlar.

Ancak deneyimli ve resmi bir medyum ile çalışan kişiler bu insanların yaptıkları işlemlerden sonra elde ettikleri sonuçlar sebebi ile sürekli olarak kendilerinden yardım almak istemektedirler. Şu an bu meslek hakkında bilgileri olan kişiler kimi zaman içinde oldukları sorunların çözümün de kimi zaman ise ulaşmak istedikleri hedefler için sürekli olarak medyumların kapılarını çalmaktadırlar.

Bilindiği gibi birçok farklı konuda insanların yardımlarına koşan ve aynı zamanda yaptıkları tüm işlemler de çok ilginç ve farkı teknikler kullanan bu kişiler özellikle eski zamanlar da toplum liderlerinin karar vermeden önce mutlaka destek aldıkları ve en güvendikleri kişiler olarak bilinmektedir.

Özellikle gelecek hakkında bilgiler alabilmek için kullandıkları fal işlemleri ile tanınan medyumlar tüm bu işlemleri çok özel ilim dallarını kullanarak yapmaktadırlar. Yani medyum olmak için sadece doğuştan gelen yetenekler yeterli değildir. Bu meslekte başarılı olmak isteyen bir kişi aynı zamanda kendisini birçok farklı konu hakkında geliştirmeli ve kesinlikle tüm bilgileri doğru yerde doğru bir şekilde kullanmalıdır.

Etkili büyü yapan uzman medyumlardan biri olabilmek için ellerinden geleni yapmaları gereken bu kişiler insanların güvenlerini kazanabilmek için tahmin ettiklerinden daha fazla zaman harcamaları gerektiğini de unutmamalıdırlar. Bu konuda gerekli özeni gösteren kişiler zaten zaman içinde mesleklerinin en önemli ismi haline gelebilmektedirler.

Etiketler

5 Yorum

 1. İkna etme Büyüsü Nasıl yapılır dedi ki:

  Ben çok mutlu bir ilişki içindeydim. Yaklaşık olarak 2 senedir evliyim ve çocuğum olmuyor sorun bendeydi. Bu yüzden karıma çok dedim istersen ayrılalım ama benim kusurum var diye oda istemedi ayrılmak ve devam ettik böyle. Daha sonrasında ise neden ne olduysa bilmiyorum sürekli kavga etmeye tartışmaya başladık. Konu çocuk mevzusundan başladı bütün konulara el attı. Daha sonrasında ise ben evden gittim onu yalnız bıraktım kendine gelir diye ama bunu da bahane ederek oda annesinin evine gitti. Aradan çok geçmedi eve boşanma kağıdı geldi ben ne olduğunu bile anlamadım. Başımdan aşa kaynar sular dökülmüştü. Bu yüzden hemen kendisini aradım ve telefona bile çıkmadı böle olmaz dedim bu iş ve bir medyum hocadan yardım almaya başladım. Medyum edis hocanın sayesine karımı 12 günde eski haline getirdik ve boşanmaktan vazgeçirdik her şey yoluna girmişti. Artık ne ayrılmak vardı nede gitmek bana bağladım bundan sonra benimle birlikte ömür boyu yaşayacaktık birlikte. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 2. büyü yapan gerçek güvenilir medyum dedi ki:

  Ben Yurt dışında yaşıyorum. Adım Ayda benim sorunum birisine bağlı kalamıyorum ve sürekli olarak başka şeyler peşinde koşuyorum. Bunun üzerine bir medyumdan yardım almaya karar verdim. Ben iyi bir medyum arıyordum. Bu esnada medyum cihad hocanın sayfasındaki yorumları sonuçları dikkatimi çekti ve cihad hocadan yardım almayı düşündüm. kendisini aradım yardım istedim hocam bunu bozun ne olur bende bir yuva kurmak istiyorum dedim. cihad hocada 10 gün içinde bozacağını ve bunun içinde etkili papaz büyüsü yapacağını söyledi. Tamam hocam dedim umarım bozulur dedim. Aradan 10 gün geçti derken bir adama aşık olmuştum ve oda bana karşı aşık olmuştu. Birlikte uzun bir ilişkimiz olmaya başladı. En sonunda evlenmeye karar verdik. cihad hocanın bu yaptığı çalışma sonrasında hayatım normale girdi.

 3. Etkili papaz büyüsü yapan gerçek medyum dedi ki:

  benim sevdiğim kadını bir başkasına verdiler. Ben o kadar çok istediğim halde bana vermediler. Bu durum karşısında bir şey yapmalıydım. Kızda beni istiyordu ama ailesinin yüzünden adama gitmek zorunda kalacaktı. Bir şeyler yapmam gerekiyordu. Bunun üzerine medyum dilha hocadan yardım istedim. Hocam kızın ailesi bir başkasına kızını para karşılığında veriyorlar ne olur bu duruma mani olun vermesinler. Ben kızı çok seviyorum oda beni ama ailesinin para hırsı yüzünden bir başkasına gitmek zorunda kalıyor ne olur hocam mani olun bu duruma dedim. Dilha hocada bir sakin ol ve ailesine etkili papaz büyüsü yapalım. 12 gün içinde sonucu alırız. Bu yaptığım büyü hem ikna edici hem de kızı sevdiği adama vermesine yardımcı olur dedi. Bende bekledim kız adamdan vazgeçti ailesi bu sefer kızdan yana oldular. Daha sonra kız beni istediğini beni sevdiğini söyledi. Ailesi bu sefer kızı bana vermek zorunda kaldı. Dilha hocanın sayesinde mutlu bir yuva kurmak üzereyim. 0552 791 4566

 4. medyum bedirhan hoca dedi ki:

  bende medyum bedirhan hoca ile çalışarak karımı kendime bağladım. Karımla son zamanlarda ailesi yüzünden tartışıp duruyoruz. Sürekli olarak annesini ve babasını bana karşı savunuyor ve bu savunmalarında benden soğumaya başladı. Bunu fark edince ben bir medyum hocadan yardım istedim. Medyum bedirhan hocadan karım için bağlama büyüsü yapmasını ve bir daha benden asla soğumasın istedim. bedirhan hocanın yaptığı çalışma toplamda 13 gün sürüyordu ve bu 13 gün boyunca karımla kavga etmemem gerekiyordu. Bende öyle yapmaya başladım. Karımı üzmedim kırmadım 13 gün sonra karım bana bağlandı ve aşık oldu daha sonrasında ise tekrardan birlikte mutlu mesut yaşadık. Karımı hatta tatile götürdüm kafasını dinlemesini için ona iyi gelecekti bu tatil öyle de oldu. Tatil sonucu çok mutlu döndük yuvamıza ve sanki yeni evlendik gibi mutluyuz eşimle.

 5. Ahmet serdar dedi ki:

  Bende buradaki yorumlardan yola çıkarak daha önce dolandırılmış biri olarak edis hocayı arama kararı aldım ve aradığımda o güven duygusunu çok net hissettim ve sıkıntımı anlattım benden bilgilerimi istedi ve yapabileceği 2 işlem olduğunu söyledi bende en etkilisi hangisi hocam en kısa sürede sonuç alabileceğim dediğimde bana ermeni büyüsü dedi 12 günün sonunda sonuca ulaşmış olursun dedi inanmak istedim ertesi gün işlemlere başlaması için parayı yatırmam gerektiğini söyledi para yatırdım ve şuan işleme başlayalı 3 gün oldu sabırsızlıkla işlemin bitmesini bekliyorum inşallah…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı