etkili medyumlar

Etkili medyum arayanlar

Etkili Medyum Arayanlar

Etkili medyum arayanlarBilindiği gibi etkili medyum arayanlar çoğu zaman nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilmedikleri için sahte medyumların tuzaklarına düşmekte ve çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Bu meslekte insanların güvenlerini nasıl kazanacaklarını bilmeyen birçok kişi özellikle aldıkları risklerin bedellerini çok ciddi bir şekilde ödeyebilmektedir.

Bu sebeple uzmanlar insanlara her zaman için en doğru adımları atmalarını ve medyumlar hakkında bilgi sahibi olmadıkları takdirde kesinlikle acele kararlar vermemelerini önermektedirler. Bu zor ve aynı zamanda özel meslek içinde kime güveneceklerini bilmeyen birçok kişi daha önce medyumlar ile çalışan kişiler ile yaptıkları görüşmelerden sonra en doğru adımları atmayı başarmıştır.

Bu sebeple ne olursa olsun risk almamak ve aynı zamanda medyum seçerken acele etmemek gerekmektedir. Bilindiği gibi bu alana karşı çok ciddi bir ilgi olması sebebi ile sahte medyumlar da bu durumu kendi çıkarları için kullanmakta ve insanları kandırmak için ellerinden geni yapmaktadırlar.

Bu sebeple özellikle ilk defa medyumlar ile çalışacak olan kişilerin kesinlikle çok dikkatli olmaları önerilmektedir. Bu alanda birçok kişi hatalı seçimler yaptıkları için ciddi sorunlar yaşamış ve medyumlara karşı olan güvenlerini de bu şekilde kaybetmişlerdir.

Ancak gerçek ve güvenilir medyumlar ellerinden geleni yaparak insanların tüm taleplerini karşılamakta ve kendilerine yardımcı olarak mesleklerinin itibarını da korumaktadırlar. etkili medyum arayanların en çok dikkat etmeleri gereken konulardan biri de karşılarında ki medyumların gerçekten de temiz bir geçmişine sahip olup olmadığı olmalıdır.

Özellikle sahip oldukları tüm deneyimleri sadece insanlara yardımcı olabilmek amacı ile kullanmaları gereken bu kişiler en riskli işlemleri dahi kısa zaman içinde tamamlayacak kadar ciddi deneyimlere sahip olmalıdırlar. Bu sayede isimleri her zaman etkili medyum arayanlara önerilen isimler olabilmektedirler.

Etiketler

5 Yorum

 1. Kemal etkili medyumlar hocalar dedi ki:

  merhabalar bir çok yerde medyum edis hoca hakkında yapılan güzel yorumlardan yola çıkarak kendisiyle tanıştım görüştüm. işlemler hakkında bilgiler aldıktan sonra ermeni büyüsü yaptırmak için kendisiyle işlemlere başladım. gerçekten de etkili bir medyum kendisi yaptığı çalışmalar bitmeden sonuç almaya başladım. her aradığımda kendisine ulaştım çalışmalar hakkında bilgiler aldım çalışmalar bittikten sonra her şey daha da güzel olmaya başladı. etkili medyum hoca arayanlara medyum edis hocayı gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. bende tavsiyeler üzerine çalıştım sonuç aldım.
  0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

 2. İlknur etkili medyum hocalar dedi ki:

  Ailemin ısrarları yüzünden hiç sevmediğim bir adamla evlenmek zorundayım. Ben oysa bir başkasını seviyorum ve ona çok aşığım. Bunu aileme söyleyemedim ve ısrarla evlenmek istemediğimi söyleyip durdum ama kimin umurunda onların istedikleri olacaktı illa. Böyle olunca bende durumu sevdiğim adama anlattım oda beni kaçırmaya çalıştı ama ben istemedim. Bu durumu ben halledeceğim sadece beni bekle olur mu dedim. Bunun üzerine arkadaşımı arayıp daha önce çalıştığı şu medyum hocanın ismini aldım ve bende medyum dilha hocayla çalışmaya başlamak bu durumdan kurtulmak istiyordum. Bunun üzerine dilha hocadan ailemi ikna etmesini ve benim kararlarıma saygı duymalarını sağlamasını istedim. Dilha hocada etkili ermeni büyüsü yapacağını ve 15 gün sonra kesin bir sonucu alacağımızı söyledi. Bende bu habere çok sevindim ve 15 günün geçmesini beklemeye başladım. Bu esnada benim erkek arkadaşımı oyalıyorum ve hiçbir şeyden haberi olmadığı içinde bekliyordu sadece. Neyse ben böyle oyalarken 15 gün geçti derken ailem benim kararlarıma saygı duymaya ve beni zorla evlendirmek üzere oldukları adamla evlendirmekten vazgeçtiler. Bende bu haberi sevdiğim adama söyledim ve 2 hafta sonra beni istemeye gelmelerini söyledim. Her şey sadece dilha hocaya güvenmek ve inanmakla oldu çok şükür mutluluğumu kimse bozamadı. 0552 791 4566

 3. Süryani büyüsü yapan medyum dedi ki:

  evli bir kadına aşık oldum. Fakat kadın evliydi ben ise bekar birisiydim. Bana normal gelen kadına anormal geliyordu. Bunun üzerine kadınla konuşuyor ve sürekli olarak ona yakınlaşmaya çalışıyordum. bu sorunu çözmek için medyum cihad hoca ile işlemler yaptırdım ve kısa sürede aşık olduğum kadın ile bir araya geldik. cihad hocayı tavsiye ederim

 4. etkili medyum hocalar kimlerdir dedi ki:

  Ben sevdiğim adama karşı gideni geri getirme büyüsü yaptırmak isterken bir kaç kez dolandırıldım. Sevdiğim adamla aramda hiç bir sorun yokken birden bire beni terk etti ne telefonlarıma çıktı ne de mesajlarıma cevap verdi beni umursamadı. Bende gideni geri getirme büyüsü için medyum araştırmaları yapmıştım bir hocaya denk geldim geri getirme büyüsü yaptırmak için iletişime geçtim fakat parayı aldıktan sonra telefonlarıma çıkmadı Umudumu kaybetmedim güzel yorumlarını okuduğum medyum hünkar hocayla iletişime geçtim. hünkar hocanın yaptığı gideni geri getirme büyüsü 16 günde sonuç verdi şimdi sevdiğim adamla çok mutluyuz eskisi gibi bir araya geldik.

  1. Cansu dedi ki:

   peki nasil oldu sana verilen süre bittikten sonrami değişmeler oldu yoksa süre icinde mi? Yada iste 10 15 gun geçtikten sonrami oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı