etkili medyumlar

Geri döndürme büyüsü yapan medyum

Geri Döndürme Büyüsü Yapan Medyum

Geri döndürme büyüsü yapan medyumGeri döndürme büyüsü yapan medyum ‘ların amacı etki altına almak istedikleri kişilerin düşüncelerini kısa zaman içinde kontrol altına almak ve verdikleri kararlardan vazgeçmelerini sağlamaktır. Bu işlemleri etkilerini gösterme süreleri genellikle çok kısadır ve mutlaka verilen kararlar uygulamaya başlanmadan önce yapılmalıdır.

Eğer insanlar kararlarını uygulamaya başlamışlarsa o zaman bu işlemlerin sonuçları kesinlikle ortaya çıkmamak ve tüm emekler boşa gitmektedir. Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu işlemlerde medyumların yaptıkları işlemlerden sonuç almaları için doğru teknikleri ve doğru nesneleri kullanmaları gerekmektedir. Özellikle okunan duaların da ne kadar önemli olduğunu bilen medyumlar bu tarz işlemler de mutlaka doğru duaları doğru bir teknik ile okumaya gayret etmektedirler.

Geri döndürme büyüsü yapan medyumlar insanların düşüncelerini kontrol altına almak için kimi zaman özel muskalar hazırlarken kimi zaman ise nurani varlıkları bu kişilerin üzerlerine musallat etmektedirler. Birçok kişi bu işlemlerin nasıl yapıldığını bilmedikleri gibi aynı zamanda medyumların yaptıkları işlemler de kullanılması için etki altına alınmak istenen kişiler hakkında gerekli tüm bilgileri vermektedirler.

Genellikle 1 veya 2 gün içinde sonuç veren hızlı işlemler olan geri döndürme büyüsünün etkisine giren kişiler durumu her zaman normal karşılamakta ve aynı zamanda hiçbir şekilde sorun yaşamadıkları için genellikle bu işlemler bu tarz durumlar da kalan kişilerin akıllarına gelen kişilerin ilk seçenekleri olmaktadır.

En inatçı insanların dahi kısa zaman içinde verdikleri kararlarda vazgeçmelerini sağlayacak kadar güçlü olan bu işlemler hakkında her zaman dikkatli olmak gerekmektedir. Özellikle seçilecek olan geri döndürme büyüsü yapan medyumların bu işlemler hakkında sahip oldukları deneyimler son derece önemlidir. Yanlış medyum seçimi konu ile alakası olan herkes için ciddi sorunların başlangıcı olabilir.

Etiketler

4 Yorum

 1. Tuğba dedi ki:

  ben 6 aydır nişanlıyım ve nişanlımın ailesi beni hiç ama hiç sevmedi. Bir türlü ne yaptıysam bana ısınmadı kanları. Elimden geleni yapıyorum ama bir türlü beğenmiyorlar. Beni nişanlım teselli ediyordu ama yine de üzgündüm her zaman. Nişanlımın beni sevdiğini bildiğim için susuyordum sadece. Bir gün dayanamadım medyum edis hocayı aradım ve konuyu anlattım. Hocam ailesi bir türlü beni beğenmiyor beni sevmiyor ellerinden gelse nişanı bozmaya kalkacaklar dedim. Edis hocada bu konuyla ilgili ailesine etkili süryani büyüsü yapacağını söyledi. yaklaşık olarak 12 gün sürecek bir çalışmaydı bu ve 12 günün sonrasında ise ailesi beni isteyecek ve benimle iyi geçinmeye başlayacaklardı. Bunun olacağını düşününce hayalleri bile güzel oluyordu gerçekten. Daha sonrasında bu yapılan çalışmalar daha bitmemişti ve nişanlım beni arayıp ailesinin beni sorduğunu ve beni yemeğe çağırdığını söyledi. Bunu duyunca hemen edis hocayı arayıp durumdan haberdar ettim ve edis hoca da 2 güne tamamen çalışma bitecek o zaman daha farklı şeyler olacak dedi. Daha çalışma bitmeden sonuç almaya başlamıştım. Çalışma tamamen bittiğinde ise ailesi beni öz kızları gibi görmeye ve sevmeye başladı. Bir dediğimi ikiletmiyor ne istersem yapıyorlardı. Çok şükür nişanlımda bende bu durumdan çok memnunduk. 0535 891 8597

 2. bana yardım edin artık dedi ki:

  2 yıldır kocamdan ayrı gayri yaşıyorum. Kocam bir gitti o gün bu gün evine dönmez oldu. ne yer ne içer bilmiyorum ama bizim durumumuz per perişan ne hallere düştük sormayın. şimdi o 2 yıllık hasreti bitirmek kocamı evine geri döndürmek istiyorum bu konuda güveneceğim bir medyum var mı ?

 3. bekir dedi ki:

  medyum cihad hoca ile çalışan birisi var mı ? onun hakkında çok şey duymaya başladım ama çalışan bir insan arıyorum bana da bilgi verin bu konuda

  1. Haluk dedi ki:

   Selam bekir bey evet ben çalıştım cihad hoca ile 2 ay kadar oldu ömürlük bir çalışma yaptırdım. Eşim evden gitmişti ve gelmek istemiyordu cihad hocanın sayesinde 9 günde evine geri döndü. o gün bu gün mutlu mesut yaşıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı