etkili medyumlar

Geri getirme büyüsü nasıl yapılır

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dünyada ki bütün insanların hayatında çok değer verdikleri kişiler vardır. Zaman zaman insanların işleri ters gider ve bu önem verdikleri insanlar onları bırakabilir. Uzun süre bekleseler bile bu kişiler geri gelmez. Ancak bunların gidişi insanların hayatında bir yıkıma sebep olabilir. İşte geri getirme büyüsü ile insanlar giderek hayatlarını kötü hale getiren kişileri geri getirebilirler.

Bu dünyada ölerek gidenin geri gelmesi imkansız sadece. Onun dışında giden herkesi geri getirmek mümkün. Çeşitli büyüler ile bu işlemi yapabilir ve giden her kimse en kısa zamanda dönmesini sağlanabilir. Özellikle ayrılık acısına bir an bile dayanamayan kişilerin derdine derman olacak tek şey geri getirme büyüsü. Bu yolla başvurarak sevgilisinden, eşinden, dostundan, arkadaşından ayrılanlar kısa sürede tekrar istediklerine ulaşabilir. Büyük bir istek ve arzu içinde beklerken, bir anda giden kişinin çok güçlü ve bir daha onları bırakmayacak şekilde karşılarında görürler.

Geri Getirme Büyüsünü Kimler Yapar?

İstediği kişiye bir an önce kavuşmak isteyen kişiler eğer geri getirme büyüsü ile bunu yapmak istiyorsa mutlaka işini çok iyi bilen birine başvurmalıdır. Herkesin bildiği gibi dünyamızda özel yeteneklere sahip medyumlar var. Bu medyumlar yeteneklerini insanların iyiliği, mutluluğu ve hayatlarının güzel olması için kullanırlar. Bu kişiler çoğunlukla doğa üstü güçlere sahip oldukları için normal insanların göremediği şeyleri görür ve hissederler. Bu nedenle herhangi bir büyü yapmak isteyenlerin üstün yetenekli medyumlara başvurmaları daha yararlı olacaktır.

Geri Getirme Büyüsünü Kim Yapmalı?

Büyü yapmak için istenilen nitelikte bir medyum bulmak çok önemlidir. Çünkü geri getirme büyüsü yapacak medyumun özelliklerinin büyü ile ilişki içinde olması gerekir. Bu özelliklere ve yeteneklere sahip medyumların büyüleri daha çabuk ve etkili olmaktadır. Medyum yapacağı özel şeylerle giden kişiyi olabilecek en kısa zamanda geri getirecektir. Burada büyüyü yapacak kişinin dikkat edeceği şey ise medyumun büyü için istediği nesneleri temin etmektir. Örneğin büyü için bazen büyü yapılacak kişinin özel eşyası, tırnağı, saç teli vb. şeyleri istenebilir.

Geri getirme büyüsü nasıl yapılır medyumun yeteneklerine göre hiç bir şeye ihtiyaç olmayabilir. Medyum gizli alemle iletişime geçerek giden kişiyi beklenmedik bir anınızda karşınıza çıkarıp sizi dünyanın en mutlu ve huzurlu insanı yapabilir. Eğer doğaüstü bir medyuma büyü yaptırıldıysa sürprizlere hazır olmak gerekir. Her şey de olduğu gibi büyüyü yaptıktan sonra da kişilerin kendilerine biraz zaman tanıması önemlidir. Çünkü bekledikleri kişinin gidiş sertliklerine göre gelmeleri üç günü bulabilir. Bu kısa bir süre olsada bir insanın sevdiği, değer verdiği bir kişi görmemesi, sesini duymaması için uzun bir süre olabilir.

Geri Getirme Büyüsü Kimler İçin Yapılır?

Çağımızda teknoloji ve bilim ne kadar gelişmiş olursa olsun insanların hayatı için yapamadığı birçok şey vardır. Onların yapmadığını yapma görevi ise özel yetenekli medyumlar tarafından yerine getirilmektedir. Medyumlar büyülerini herkes için en etkili şekilde yaparlar. Genel olarak herkes herkesin hayatından gidebilir. Bir çocuk annesini babasını bırakıp gidebilir. Sevgililerden birisi gidebilir. İnsanlar beşeri varlıklar oldukları için zaman zaman birbirlerini bırakırlar. Önemli olan onları geri getirmektir.

Geri getirme büyüsü nasıl yapılır  giden kişiyi geri getirecek  ergenlik döneminde evini terk eden bir çocuk için yapılabilir. Sevgilisine sırılsıklam aşık olan biri sevgilisi gidince onu bu büyü ile geri getirebilir. Ayrılmak isteyen bir eş için büyü yapılıp bir yuva dağılmaktan kurtulabilir. Bu büyü sayesinde insan hayatında akışında olmayan şeyler düzeltilip, her şeyin eskisinden daha güzel olmasını sağlamak mümkün.

 

Etiketler

Bir Yorum

  1. geri getirme büyüsü yapan medyumlar dedi ki:

    son zamanlarda işsizim hiç bir yerden bir gelir yok bankadan kredi çektik ödemesini yapamıyoruz bu haldeyken eşimle kavgalar tartışmalar yaşamaya başladık bu olanlardan sonra eşim beni terk edip ailesinin yanına gitti ne kadar dil döksem de özür dilesem de eşim geri gelmeyi kabul etmedi. Yalnızlıktan da bunaldım derken en sonunda eşimi geri getirmek için geri getirme büyüsü yaptırmak istedim bu konuda medyum edis hocayla görüştüm sağdan soldan borç para alarak edis hocama da güvenerek geri getirme büyüsünü yaptırdım. 10 günün ardından sonra çalışma bittikten sonra eşim evine geri döndü ve aramızda olanları tamamen unuttuk bende bir çay ocağında iş buldum çalışmaya başladım. Artık evimizde huzur neşe var Allah razı olsun edis hocamdan herkese tavsiye ederim. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı