etkili medyumlar

Gideni geri getirme büyüsü kaç günde tutar

Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Tutar

Gideni geri getirme büyüsü kaç günde tutarGideni geri getirme büyüsü kaç günde tutar ; İnsanlar medyumlar ile çalıştıkları zaman bu kişilerin yaptıkları işlemlerin en kısa zaman içinde sonuç vermesini isterler. Ancak medyumlardan yardım almadan önce mutlaka yapılan işlemlerin ne kadar süre içinde sonuç vereceğinin kesinlikle belli olmayacağını bilmek ve aynı zamanda bu konuda hakkında bilgi sahibi olarak hareket etmek gerekmektedir.

Örneğin sevdiği kişiler tarafından terk edilen kişiler medyumlardan yardım alarak yapacakları gideni geri getirme büyüsü işlemlerinin en kısa zaman içinde sonuç vermesini ve sevdikleri kişilerin kendilerine en kısa zaman içinde geri dönmesini istemektedirler. Bu sebeple bu işlemleri denemeden önce yatıkları araştırmalarda genellikle  geri getirme büyüsü kaç günde tutar ve benzeri sorular sormaktadırlar.

Ancak gerçek ve resmi bir medyum bu soruya kesinlikle kesin bir cevap vermemesi gerektiğini bilmektedirler. Çünkü bu işlemlerin sonuç vermesi için birçok farklı sebep vardır ve sonuçları etkileyen de birçok etken olabilmektedir.
Günümüzde medyumların kapılarını çalan kişiler öncelikle bu konu hakkında bilgi sahibi olurlarsa o zaman yaptırmak istedikleri işlemler hakkında çok daha doğru adımlar atabilirler.

Bu işlemlerin sonuçlarını etkileyen nedenler arasında insanların üzerlerin de olan farklı manevi işlemlerin enerjileri veya kendilerini korumak için yaptıkları manevi korunma işlemleri bulunmaktadır. Aynı zamanda etki altına alınmak istenen kişilerin kişisel enerjileri de bu tarz işlemlerin etki sürelerini etkileyebilmektedir.

Medyumlar bu tarz işlemler hakkında kendilerine gelen kişilerden en çok gideni geri getirme büyüsü kaç günde tutar ve benzeri soruları almaktadırlar. Verdikleri yanıtlardan sonra ise insanların kararlarını daha kolay vermelerini ve aynı zamanda kendilerini de buna göre hazırlamalarını sağlamaktadırlar. Ancak geçmişe bakıldığı zaman bu işlemlerin genellikle 2 haftaya kalmadan sonuç verdiği bilinmektedir.

Etiketler

5 Yorum

 1. Gideni geri getirme büyüsü yapan başarılı medyum dedi ki:

  Ben Ahmet evliydim ve benim evli karımı benden soğuttular. Boşanmak üzere olduğum bir duruma geldim. Karım beni görmek istemiyor hatta benimle konuşmak bile istemiyor. Bunun üzerine bende etkili bir hoca aramaya başladım. Nasıl yaparım nereden bulurum bilmiyorum ama iyi bir hocaya ihtiyacım vardı. Bunun üzerine arkadaşımın bahsettiği edis hocadan yardım almaya karar verdim. Edis hocayla konuştum görüştüm. Bakım sırasında karımda bir çalışma olduğunu ve bu yüzden bana karşı soğuk ve tuhaf davrandığını söyledi. İlk başlarda garipte gelse doğruydu. Daha sonrasında ise edis hoca karıma bir çalışma yapacak ve bu çalışma 9 gün sürecekti. 9 günün ardından karım normale dönecek ve benden hiç ayrılmak dahi istemeyecekti. Bunun üzerine bende 9 gün beklemeye başladım. 9 gün geldi geçti derken karımda değişmeler oldu ve bana karşı eskisi gibi olmaya başladı. Tekrardan bir aile gibi olmaya başladık. Bunun üzerine edis hocaya çok teşekkürler ettim. Allah edis hocadan razı olsun onun sayesinde her şey yolunda. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 2. gideni geri getiren en iyi medyum dedi ki:

  Bende medyum cihad hocanın sayesinde kısmetimi açtırdım. Arkadaşlar cihad hocayı ilk başlarda bende çok duydum ama ne olur ne olmaz diye araştırmaya başladım. Bir kaç insanın aldığı kesin sonuçtan sonra bende cihad hocayla çalışmaya karar verdim. Bu çalışmamdan 12 gün sonra kısmetim açıldı ve şimdilerde bir kadın ile evlilik yolundayım. Çok şükür böyle bir şey hiç beklemiyordum. Gerçekten sonuç alacağımı dahi düşünmemiştim ama şimdilerde çok mutluyum. Bunu sadece medyum cihad hocaya borçluyum.

 3. gideni geri getirme büyüsü kaç günde etki eder dedi ki:

  Selam cihad hocanın etkili aşk büyüsü çalışmasından sonra 3 senelik sevdiğim kız bana aşık oldu. Benden bir başkasını dahi görmez oldu. Çok şükür bunca zaman bir çok medyum tarafından dolandırıldım ve en sonunda umudumu kaybetmek üzereydim ve son bir şansı da arkadaşımın ısrarı yüzünden medyum cihad hocadan yana kullandım ve iyi ki kullanmışım. Onun sayesinde etkili bir çalışmadan sonra sonucumu aldım. Şimdi sevdiğim kızla çok mutluyum bunca hasretlik sona erdi. Böyle giderse düğünü bile yapacağım.

 4. Ahmet Gideni geri getirme büyüsü sonuçları dedi ki:

  Medyum dilha hocanın sayesinde kısmetimi açtırdım. İlk başlarda güven sorunu yaşıyordum ama daha sonrasında ise dilha hocayla konuşurken kurduğu samimi ve gerçekçi konuşmasından sonra ona güvenmeye başladım. Dilha hocanın sayesinde 9 gün içinde kısmetim açıldı ve bende birisiyle ciddi bir ilişki yaşamak üzere adımlar atmaya başladım. Ailemin de kararıyla bu ilişkiye adım attım. Bunu sadece dilha hocaya borçluyum. Onun gerçekten sonuç vermesinden dolayı hayatım yoluna girdi. 0552 791 4566

 5. erkan dedi ki:

  gideni getirme büyüsü yaptıran ve de sonuç alan insanlar var mı ? bende merak ediyorum giden sevgilimi geri getirmek istiyorum kısa zaman önce kaybettim beni terk etti gitti. Geri gelir mi bilmiyorum bana da yardımcı olur musunuz güvenilir bir hoca tavsiye eder misiniz ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı