etkili medyumlar

Kara büyü yapan medyum

Kara Büyü Yapan Medyum Hocalar

Kara büyü yapan medyumBirçok medyumun yapmak istemedikleri ve aynı zamanda insanları da vazgeçirmek için ellerinden geleni yaptıkları kara büyüler insanların sıkıntı çekmelerini amaçlayan son derece zor ve aynı zamanda ciddi riskleri olabilen işlemlerdir. Kara büyü yapan medyum ‘lar bu işlemler de yapılacak her türlü hatalı işlemin hem kendilerini hem de konu ile alakası olan diğer kişileri çok ciddi bir şekilde etkileyebileceğini belirtmektedirler.

Ortaya çıkacak olan enerjiler çok güçlü olabildiği için kimi zaman herhangi bir kişinin sıkıntı çekmesini amaçlayan medyumlar bir anda kendilerini bu sıkıntıların içinde bulabilmektedirler. Bu sebeple bu tarz işlemler hakkında yardım almak isteyen kişilerin medyum seçimlerine gerekli özeni göstermeleri gerekmektedir.

Yüzlerce yıldan bu yana farklı isimler ve farklı teknikler ile yapılmış olan bu işlemler de özellikle papaz büyüsü ve voodoo büyüsü ön plana çıkmaktadır. Sadece deneyimli ve bilgili medyumların yapabildikleri bu işlemler de hangi teknik veya hangi nesnelerin kullanılacağına ancak medyumlar karar verebilmektedir. Aynı zamanda insanların çok ciddi sıkıntılar çekeceklerini bilmek ve kesinlikle sonuçları yakından takip etmek gerekmektedir.

Kara Büyü Yapan Hocalar

Bu sayede gerek olduğu takdirde duruma hemen müdahale edebilen medyumlar yapacakları büyü bozma işlemleri ile insanları daha ciddi sorunlardan kurtarabilmektedirler. Kara büyüler çok eski zamanlardan bu yana var oldukları gibi aynı zamanda hem yapılış teknikleri hem de kullanılan nesneler çok farklı olabilmektedir.

Doğal olarak medyumlar bu tarz işlemler hakkında talepler aldıkları zaman kesinlikle en doğru teknik ve nesneleri kullandıklarından tam olarak emin olmalıdırlar. Hiçbir zaman risk veya hata payı olmayan işlemler olan kara büyüler hakkında daha önce başarılı bir şekilde kara büyü yapan medyumlardan başka hiç kimseye güvenmemek ve her zaman temkinli olmak en önemli kuraldır.

Etiketler

7 Yorum

 1. Vesile Kara büyü etkileri dedi ki:

  Kaynanam yüzünden bende kara büyü yapmaya karar verdim. Biliyorum kara büyü çok etkili ve çok etkenli bir çalışma öyle kolay kolay hiçbir hoca bunu yapamazdı onuda biliyordum. Fakat gözüm döndü ve bende medyum edis hoca ile bunu yapmaya karar verdim. Artık dayanamıyordum ve kaynanamın yüzünden kocamdan boşanmaya kadar geldik. Sürekli kavga sürekli her şeye karışan bizde kalan kendi evine gitmeyen bir kadına daha fazla dayanamıyordum. Bu konuda beni anlayan edis hoca bana 10 gün içinde bunu tamamen halledeceğini ve bu sorunu ortadan kaldıracağını söyledi. Bende kendisine inandım ve güvenmeye başladım. 10 gün sonunda kaynanamın dili tutuldu ve bana ne karışır oldu nede laf eder oldu. Kendi evine gitti ve bir daha benim hayatıma karışmadı. En sonunda gerçekten bu büyüyü yapmak zorunda kaldığım için bazen kendime kızıyordum ama gerekliydi. Böyle büyüyü anca etkili ve etkenli hoca yapabilirdi. Edis hocamın sayesinde 10 günde sonucumu aldım. Darısı sizlere arkadaşlar. 0535 891 8597

  1. başak dedi ki:

   Vesile hanım ben kaynanamdan çok çektim ve sonunda onun dilini bağlatma işlemi yaptırdım. Bu konuda bir kaç hoca tarafından dolandırıldım ama sonrasında edis hoca ile tanışınca ondan sonuç aldım. Şimdi biraz olsun rahatladım

  2. adile dilekoğlu dedi ki:

   edis hocayla çalışmak istiyorum fakat güven problemlerim var bu konuda yardımcı olabilir misiniz

 2. Emircan dedi ki:

  28 yaşındayım İstanbul da yaşıyorum. Evlenemiyorum ve bu durum beni çok üzüyordu. Arkadaşımla birlikte medyum cihad hocayı arayarak kısmetimi açma işlemi yaptırmak istedim. cihad hocada bana kısmetimi 8 günde açacağını ve sonrasında ise önüme hayırlı bir kısmet çıkacağını söyledi. Bende dediği gibi yaptım ve 8 gün boyunca beklemeye başladım. 8.günden sonra ne olduysa mahallede bir kız ile tanıştım ve o kız ile konuşmaya görüşmeye başladım. Öğrendiğim kadarıyla oda evlenmek istiyormuş bende istiyordum. Bir ara kendimi tutamadım ve ona durumu anlattım oda bu duruma olumlu bakınca biz evlenmeye karar vermiştik. Sonunda bende evlenecektim ve ilk defa cihad hocanın sayesinde sonuç aldım.

 3. kara büyü yaptırmak istiyorum dedi ki:

  Kara büyü üzerinde etkili ve gerçekten kısa zamanda sonuç verecek bir medyum arıyorum. Güvenilir hem de etkili sonuç alacağım gerçek bir hoca arıyorum.

  1. ibrahim dedi ki:

   medyum cihad hocamın hakkında çok şey duydum kendisiyle bende çalıştım. Size de öneriyorum

   1. memduh dedi ki:

    İbrahim bende çalıştım cihad hoca ile kaşık büyüsü yaptı bana da 9 gün sürdü sonrasında sonuç aldım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı