etkili medyumlar

Kaşık büyüsü nasıl bozulur

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kaşık büyüsü nasıl bozulurEski çağlardan günümüze kadar uzanan büyü yapma ve bozma işleri oldukça meşhurdur. Uzman medyumlar tarafından yapılan bu işlemler bu işlemler günümüzde de oldukça rağbet görmektedir. Birçok kadın sevdiği erkeği elde etmek için veya erkeğin hayatında var olan kadından ayırmak için büyü yaptırmaktadır. Bunlardan bir tanesi de kaşık büyüsü. Bu büyü yapıldığı gibi aynı zamanda uzman kişiler tarafından bozulmaktadır.
Kaşık büyüsü nasıl bozulur? Sorusuna bakmadan önce kaşık büyüsü nedir?

Kaşık Büyüsü Nedir?

Kaşık büyüsü, ayrılmış olan iki sevgiliyi birleştirmek için yapılan bir büyü çeşididir. Bu büyü çeşidi diğer büyülere nazaran biraz daha pahalı olabilir. Çünkü yapıldıktan sonra kısa surede etki eder ve oldukça etkilidir.
Hem ayırma hem bağlama etkileri olan kaşık büyüsünün tarihi oldukça eskidir. Ayrılmış olan iki eski sevgiliyi birleştirmek veya karı koca arasındaki sorunları gidermek için yapıldığında oldukça kısa surede etki eder. Kaşık Büyüsü eğer kötü amaçla yani çiftleri ayırmak için yapıldıysa bunun etki etme süresi biraz daha uzun sürecektir.
Kaşık büyüsü, bu etkilerinden dolayı oldukça tercih edilen bir büyüdür. Ancak unutulmamalıdır ki alanında uzman, ehli sünnet kişiler tarafından yapılmadı gerekmektedir. Aksi halde olumsuz etkileri kaçınılmazdır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü nasıl yapılır? sorusuna baktığımızda ise, daha önceden kullanılmamış iki adet kaşıkla yapılmaktadır. Uzun yıllardır popülaritesini kaybetmeyen kaşık büyüsü hala oldukça tercih edilen büyü çeşitleri arasındadır. Buradaki amaç hangi yöntemle kullanılacağıdır. Çünkü kaşık büyüsü iki farklı şekilde yapılmaktadır, aşık etme ve ayırma gibi.

Kaşık büyüsü de diğer büyü çeşitleri gibi kesinlikle kişinin kendi tarafından yapılmaması uzman medyumlardan destek alınması gereken bir büyüdür. Kaşık büyüsü eğer iki kişiye birbirine bağlama amacı ile yapılıyorsa daha önceden hiç kullanılmamış iki adet tahta kaşık yüzleri birbirine bakacak şekilde olmalıdır. Eğer iki kişinin ayrılması için de yapılacaksa kaşıkların yüzleri birbirine ters ve kaşıklar yaklaşık 5 santimetre uzakta olmalıdır. Burada kaşıklar kişileri temsil eder.

Kaşık büyüsü yaparken mutlaka kasıklara kişilerin isimleri ve soy isimleri yazılmalıdır. Dualarla yapılan bu işlemler ardından muhakkak toprağa gömülmelidir. Aşık etmek için yapılan büyünün etki süresi daha kısa iken ayırmak için yapılan işlemin süresi daha uzundur.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Çiftlerin birleşmesi veya aile içindeki problemleri gidermek için yapılan ya da iki kişiyi birbirinden ayırmak için yapılan kaşık büyüsü nasıl bozulur? Diye baktığımız da kesinlikle sıradan kişiler tarafından bozulmamalıdır. Eğer üzerinizde veya aile fertlerinden birine büyü yapıldığını düşünüyor iseniz kesinlikle uzman bir medyumdan yardım almanız gerekmektedir. Kendi başınıza yapacağınız bu işlemler zarar görmenize neden olabilir.

Bu büyü bozulurken özel bir dua kesinlikle mavi mürekkepli bir kalem ile yazılmalıdır. Veya duanın çıktısı alınabilir. Elle yazılan veya çıktısı alınan bu dua üçgen şekline getirilerek katlanır. Ardından büyük bir kaba alınır ve için 3 şu bardağı elma sirkesi konur. Muska haline getirilen bu dua sirkeli suyun içine bırakılır. 15 dakika sirkeli suyun içinden bekletilen bu dua çıkartıldıktan sonra yatak odasında kurumaya bırakılır.

1 gün sonra bu dua yakılır ve külleri dışarıya atılır. Yaklaşık 15 gün sonra kaşık büyüsünün bozulma etkileri ortaya çıkar. Her büyü çeşidinde olduğu gibi kaşık büyüsü yapma ve bozma işlemi de muhakkak ehli sünnete uygun hocalar, medyumlar tarafından yapılmalıdır. Aksi halde olumsuz sonuçlar doğurabilir.

 

Etiketler

2 Yorum

  1. kaşık büyüsü kaç günde sonuç verir dedi ki:

    arkadaşlar bende kaşık büyüsü yaptırmak istiyordum fakat bazı yerlerde okudum bu işi yapabilen var yapamayan var diye bu yüzden çok korktum yapamayan bir hocaya denk gelirsem yanlış bir şey yaparsa her şey mahvolur diye korkuyordum bu yüzden 2 hafta boyunca sabah akşam internet üzerinde medyum aradım araştırdım her yerde medyum edis hoca için yazılmış olumlu yorumlara rastladım bu kadar insan çalışıp sonuç almış bende kendisiyle çalışmak istedim iletişime geçerek sorunumu anlattım. Sevdiğim çocuğun benimle evlenmesi için kaşık büyüsü yaptırmak istediğim söyledim ve makul bir fiyatta anlaştıktan sonra ödeme yaptım bilgilerimi gönderdim işlemlerime başladı kaşık büyüsünü yaptı bitirdi biraz uzun sürdü işlem ama beklediğime değdi gerçekten yapılan işlemin etkisiyle sevdiğim çocukla sevgili olduk yaklaşık 4 aydır sevgiliyiz umarım her şey istediğim gibi olur evleniriz Allah razı olsun edis hocamdan herkese öneririm kendisini 0535 891 8597

    1. Safiye dedi ki:

      Bende kaşık büyüsü yaptırmak istiyorum ama kaç günde sonuç aldınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı