etkili medyumlar

Mezara gömülen muska

Mezara Gömülen Ayırma Muskası

Mezara gömülen muskaMedyumların kara büyüler de en çok kullandıkları tekniklerin başında gelen mezara gömülen muska tekniğinin ne kadar ciddi etkileri olduğunu bilen birçok kişi kendilerini bu işlemlerin etkilerinden koruyabilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Özellikle kısa zaman içinde ortaya çıkardıkları etkiler ile bilinen ve aynı zamanda kara büyüler de en çok kullanılan tekniklerin başında gelen bu işlemler de insanların medyumlar tarafından özel olarak hazırlanan muskaları bir mezarın içine gömmeleri gerekmektedir.

Ve bunu mutlaka tek başlarına yapmaları gerekmektedir. Bu sebeple kimi zaman bu tarz teknikleri kullanmak isteyen kişiler korkup kısa zaman içinde vazgeçebilmektedirler. Çok eski zamanlardan bu yana kullanılan bu tekniklerden sonra ortaya çıkan enerjiler çok güçlüdür ve mutlaka kısa zaman içinde istenen sonucu vermektedir. Deneyimli bir medyum herhangi bir kişinin zarar görmesini amaçlayan kara büyü işlemlerin de genellikle bu tekniği kullanmakta ve bunu yaparken kesinlikle zorlanmamaktadır.

Mezara gömülen büyü çeşitleri

Özellikle ortaya çıkan enerjilerin doğru bir şekilde yönetilmesi ve direk olarak istenen kişilerin üzerine musallat edilmesi için medyumların kesinlikle kendisini tam olarak geliştirmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde bilinçsiz bir şekilde yapılacak olan mezara gömülen muska teknikleri medyumlar içinde çok ciddi sorunlara neden olacaktır. Hazırlanan muskaların içerikleri gömülme işlemlerinden önce mutlaka kontrol edilmelidir.

Mezar büyüsü nedir

Çünkü muskaların içinde yer alan tüm bilgiler tamamen amaca hizmet etmeli ve tam da olması gereken sıra ile yazılmalıdır. Çok eski bir geçmişe sahip olan bu işlemler de hangi medyumlardan yardım almak istediklerini bilmeyen kişiler kesinlikle araştırma yapmadan harekete geçmemeli ve aynı zamanda sadece daha önce bu işlemleri yapan deneyimli kişiler ile çalışmaya özen göstermelidirler. Aksi takdirde yaptırmak istedikleri işlemler kendi başlarına da ciddi belalar açabilir.

Etiketler

2 Yorum

  1. Çağla hanoğlu dedi ki:

    eşimle son zamanlarda aramızda aldatmalar oldu eşimin hayatına bir kadın girmiş son zamanlarda değişmeler olmaya başlayınca fark ettim o kadından ne yaptıysam bir türlü vazgeçiremedim eşim resmen o kadına tapıyordu eşimin ailesi de bir şey demeyince bu duruma oğluna söz geçmediğini biliyorlardı bu yüzden de evliliğimiz bitme aşamasına kadar gelmişti. Bende bu konuda çok araştırmalar yaptım İnternet üzerinde medyum bulmaya çalıştım bu siteye denk geldim ve burada medyum edis hakkında yapılan yorumları okudum çalışan herkes memnun kalmıştı bende numarasını alıp aradım kendisini durumumu anlatıp yardım almak istedim. Edis hoca bakım sonucu eşime adet aknı büyüsü yapıldığını bu yüzden de eşimin bu kadından vazgeçemediğini söyledi yapılan büyüyü bozmak için çalışmalara başladı eşimin üzerinde ki büyü bozulduktan sonra eşim o kadından ayrılıp tamamen soğudu bu olanlardan sonra eşim bana tekrardan aşık olup bağlanmaya başladı medyum edis sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu. 0535 891 8597

    1. Melisa dedi ki:

      Yaptırdığınız işlemden kaç günde sonuç aldınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı