etkili medyumlar

Resimle bağlama büyüsü nasıl yapılır

Resimle Bağlama Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Resimle bağlama büyüsü nasıl yapılırResimle bağlama büyüsü nasıl yapılır ; Bağlama büyülerini birçok farklı nesne ile yapabilen medyumlar çoğu zaman seçimlerini resimlerden yana kullanırlar. Bir kişinin resmine okunan özel sözler ve dualar kısa zaman içinde o kişilerin tüm düşüncelerine etki etmek için yeterli olabilir. Özellikle deneyimli ve daha önce bu tarz işlemler yapmış olan medyumlar için resimlerden faydalanmak en sık tekniklerden biridir.

Resimle bağlama büyüsü nasıl yapılır, hangi sözler söylenir veya bu işlemlerin etkileri kalıcı mı gibi soruların yanıtlarını arayan kişiler özellikle etki altına alınan kişilerin zarar görüp görmediklerini de merak ederler. Bu tarz işlemler genellikle kısa zaman içinde sonuç verdikleri için insanlar adına herhangi bir sorun oluşturmaz ve kimi zaman hafif bir manevi baskı yaşanabilir. Bunun dışında sadece düşüncelerine ve bilinçaltına etki edilen bu kişiler partnerlerine karşı olan sevgilerinin ve aşklarının çok daha güçlü bir hale gelmesini her zaman normal karşılarlar.

Fotoğrafla Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Genellikle sorunsuz ve sıkıntısız işlemler olmaları sebebi ile deneyimli medyumlar bu işlemlerin sonuçlarını kısa zaman içinde alabilirler. Bir kişinin resmi ile o kişiyi etki altına almak için mutlaka o resmin üzerine çok güçlü ve tılsımları olan sözler okunmalıdır. Okunan bu sözler de insanların isimlerinin de sürekli olarak anılması çok önemlidir. Aynı zamanda bu resimlerin üzerine bazı özel şekiller de çizebilen medyumlar işlemler bitip istenen enerjiler ortaya çıktığı zaman genellikle resimleri yakar ve küllerini suya veya havaya savururlar.

Fotoğrafla Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu en yaygın kullanılan büyü tekniklerinden biridir ve ortaya çıkan enerjilerin direk olarak istenen kişiyi kontrol altına alması sağlanabilir. Bu tarz işlemler ile sevdikleri kişileri kendilerine bağlayabileceklerini öğrenen birçok kişi zaman kaybetmeden resimle bağlama büyüsü nasıl yapılır ve bu işlemler hakkında kimden yardım alınabilir gibi soruların yanıtlarını ararlar.

Etiketler

Bir Yorum

  1. resimle bağlama büyüsü yapan medyum dedi ki:

    ben Dilek sevdiğim adamla aramızda olan problemlerden dolayı birbirimize karşı soğukluklar yaşadık kısa bir süre sonrasında pişman olduk barıştık. Sevdiğim adamla son zamanlarda evlilikten yana durumlar açılınca adam evliliğe yanaşmıyor kaçıyor bu durumda beni çok üzüyordu. Sevdiğim adamın bana delice bağlanması ve evliliğe ikna olması için medyum edis hocayla çalıştım. Tabi ki edis hocamı bulana kadar bir kaç defa dolandırıldım ve en sonunda tavsiyeler üzerine bulmuştum hocamı. Edis hocam olmasaydı sevdiğim adamla evlilik hayalim olmayacaktı ve bir başkasıyla hayatına devam edecekti. medyum edis hocam 12 günlük çalışmayla sevdiğim adamı bana delice bağladı ve benimle evlenmeyi istiyor çok şükür bu günlere. Medyum edis hocamı tavsiye edenlerden Allah razı olsun kendisinden. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı