etkili medyumlar

Sabun büyüsü yapan medyum

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü yapan medyumSabun büyüsü yapan medyum ; Sabun büyüsü medyumların yapmakta zorlandıkları ve aynı zamanda çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak yaptıkları özel işlemlerdir. Kendilerine gelen talepleri karşılamak için nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilmeyen medyumlar kesinlikle bu işlemlerden uzak durmalı ve aynı zamanda kendilerini tam olarak yeterli görmeden asla bu işlemleri yapmamalıdırlar.

Bilindiği gibi bu işlemler kara büyülerin en önemlilerinden biridir ve bu sebeple günümüzde de birçok medyum bu işlemleri yapacakları zaman her adımlarının büyük bir dikkatle atmaktadırlar.

Sabun büyüsü yapan medyum bu işlemler de çok basit sabunları kullanmakta ve aynı zamanda bu sabunlara batırmak üzere de herhangi bir cisim temin etmektedirler. Kısa zaman içinde etkilerini ortaya çıkaran bu işlemlerin etkilerine giren insanların hayatların da çok ciddi fiziki veya manevi etkiler oluşabilmektedir. Bilindiği gibi insanlar sürekli olarak kendilerini veya sevdikleri kişileri korumak adına manevi korunma işlemlerinden yardım almaktadırlar.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

Özellikle muska veya vefk gibi işlemler her zaman için bu konuda akıllara gelen ilk seçenekler olmuşlardır. Sabun büyülerinin etkileri kimi zaman tahmin edilenden veya istenenden daha şiddetli bir hale gelebilmektedir. Hatta sabunlar erirken insanların çektikleri sıkıntıların artması ve sabun tamamen yok olduktan sonra etki altında olan kişilerin acılar içinde ölmeleri dahi hedeflenebilmektedir.

Sabun Büyüsü Ne İçin Yapılır

Bu sebeple bu işlemleri yapılış amaçları kadar aynı zamanda teknikleri de çok önemlidir ve ortaya çıkan sonuçlar her zaman için yakından takip edilmelidir. Eğer insanlar gerekli tedbirleri zamanında almaz ve bu takipleri yapmazlarsa etki altına alınan kişiler için çok ciddi sorunlar yaşanması da büyük bir ihtimal haline gelebilmektedir. Bu sebeple sabun büyüsü yapan medyumlar gerekli tedbirleri en baştan almalı ve ortaya çıkacak sorunlar hakkında insanları da bilgilendirmelidirler.

Etiketler

2 Yorum

  1. Merve nur çınar dedi ki:

    2 yıl önce eşimle kavga gürültü ve şiddetten dolayı ayrıldık. hayatın bütün zorluklarını tek başıma göğüs germekten çok yoruldum. 7 ay önce bir adamla tanıştım samimi birisiyle bir kaç görüşmelerden sonra hayatımızı birleştirmeye karar verdik. erkek arkadaşımdan hamile kalmıştım ama bu olayı öğrenince beni bir başıma bıraktı. sürekli beni arayarak çocuğu aldırmak istediğini söylüyordu bana bu yükü kaldıramayacağını ve çocuğu istemediğini söyledi. bunu yapamazdım bizim yaptığımız hatanın vebalini doğmamış bir çocuğa ödetmek olmazdı. sonuçta ikimiz de bir birimizi çok seviyor ve de çok mutluyduk tüm çabalarıma rağmen bir türlü ikna edemedim. bende ilişkimizin sağlıklı bir hale gelmesi ve tamamen evlilik yoluna girmemiz için elimden gelen her şeyi yapıyordum. sevdiğim adamın beni ve doğacak çocuğumuzu kabullenip beraberce mutlu bir aile kurmak için bir medyum aramaya başladım. bir kaç arkadaşıma konuyu anlattım evli oldukları için tecrübe edinmek istedim. bir arkadaşımın eşi ile arasında soğukluk olmasında bir medyumla çalışıp sonuç aldığını ve bana da yardımcı olabileceğini söyledi. tavsiye üzerine medyum edis hocayla görüştüm edis hoca bana bazı işlemleri yapacağını ve bu işlemlerden sonra sevdiğim adamın bana geri gelip bağlanacağını söyledi. çalışmalara başladık ve 8 gün sonra erkek arkadaşım beni aradı konuşmak için. buluştuğumuzda ise içinde bulunduğumuz bu durumdan neler yapabiliriz diye konuştuk. sonrasında evlilik kararını aldık aramızda çocuk olmadan bir an önce evlenmemiz gerekiyordu. edis hocanın yaptığı çalışmalar bittikten sonra erkek arkadaşım bana daha da bağlanmaya başladı ve şuanda birlikteyiz 1 aya düğün yapacağız. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  2. kübra dedi ki:

    sabun büyüsü hakkında detaylı bilgi almak istiyorum. Bende sabun büyüsü yaptıracağım kime nasıl güvenip yaptırayım bu konuda yorum yaparsanız sevinirim. Daha önce rahmani çalıştım ama dolandırıldım yeniden hüsrana uğramak istemiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı