etkili medyumlar

Sonuç veren etkili medyum

Sonuç Veren Etkili Medyum

Sonuç veren etkili medyumYaptıkları işlemler de genellikle kısa zaman içinde sonuç veren etkili medyum ile çalışmak için her zaman acele etmeleri gerektiğini bilen insanlar bu kişiler ulaşmak adına kesinlikle gerekli emekleri vermelidirler. Bilindiği gibi birçok kişi bu alanda yapılan işlemler hakkında araştırmalar yapmakta ve kimi zaman kendileri kimi zaman ise çevrelerinde ki kişiler için bu işlemleri denemek istemektedirler.

Yaptıkları bu işlemler hakkında kendilerini sürekli olarak geliştirmek zorunda olan medyumlar her zaman için mesleklerine karşı olan ilginin artmasını sağlamak istemektedirler. Çünkü sahte medyumlar sebebi ile bu alana karşı olan güven ve ilgi de ciddi bir azalma bulunmaktadır.

Özellikle insanların kesinlikle yapamadıkları işlemleri çok basit bir şekilde yapabilen bu kişiler aynı zamanda manevi enerjileri kullanma veya manevi alemler ile iletişime geçme konusunda da çok ciddi bir bilgi ve birikime sahiptirler. Bazen çok tehlikeli işlemler yapabilen bu kişiler her zaman için insanların kendilerine karşı olan ilgilerini tam olarak karşılamak için neredeyse tüm meslek hayatlarını yeni incelemeler ve araştırmalar yapmakla geçirmektedirler.

Ancak bu çalışmaların zaman içinde kendilerini ne kadar ciddi bir şekilde güven altına alacaklarını bilen insanlar kesinlikle bu konudan taviz vermemektedirler. Sonuç veren etkili medyumların sayıları sanıldığı kadar çok değildir. Bu sebeple birçok kişi bu medyumlara ulaşabilmek için tahmin ettiklerinden daha fazla emek vermek zorunda kalabilmektedirler.

Özellikle kısa zaman içinde istedikleri sonucu almak ve aynı zamanda hiçbir şekilde risk altına girmek istemeyen insanlar doğru kaynaklarda yapacakları araştırmalar ile kendilerini kanıtlamış olan medyumlara ulaşmak istemektedirler. Sonuç veren etkili medyumlardan biri olmak isteyen medyumlar ise kendilerine gelen talepler de sahip oldukları tüm bilgi ve deneyimlerini sonuna kadar kullanmaya devam etmektedirler.

Etiketler

10 Yorum

 1. Fatmanur dedi ki:

  benim kızımın kısmeti kapalı bu yüzden kimse kızımı bile istemiyordu. Dışarı çıkmayı sevmiyor kimseyle konuşmayı dahi istemiyordu bundan dolayı. Bir gün komşularla evde kadınlar günü yaptık. Konu benim kızımdan açıldı, bende durumu anlattım. Komşumun biri de Medyum edis hocayı tavsiye ettiler telefon numarasını aldım. Akşam üzeri de hocayı aradım. Durumu anlattım, hocadan bir çözüm bulmasını söyledim. edis hocada bunun için kızıma kısmet büyüsü yapacağını ve bu büyüsünün sonrasında kızımın görücülerin ise artacağını söyledi. İlk başlarda inanmasam da sonradan inanmak istedim. 14 gün sonrasında kızının kısmeti açılmış olur dedi. Aradan 13 gün geçti kızımın kısmeti açılmıştı sanki, haber göndermişler akşama kızına görücü geleceğiz diye komşulardan. Biz bu kadar çabuk beklemiyorduk. Oda sonunda yuva kuracaktı. Allah razı olsun Medyum edis hocadan. onun sayesinde kızımız evde kalmıyor. Sizlere bende tavsiye ediyorum. Bu tarz şeylere inanın arkadaşlar. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 2. Kısmet açma büyüsü yapan güvenilir medyum dedi ki:

  Selam ben Aysel benim sorunum kısmetimin kapalı olması, arkadaşlar bu konu hakkında çok çaresizdim. Arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine medyum serhan hocayla çalışmaya karar verdim. serhan hocanın kısmet açma büyü çalışması sonucunda benim taliplerim artmaya başladı, evime görücü gelmeye başladı. Bu zamana kadar hep boş yere dert yanmışım inanın bana böyle bir şey olduğunu bilseydim 4 sene kadar önce yapardım. En sonunda serhan hocanın bu 14 günlük çalışması sonucunda benim kısmetim açıldı ve istemediğim kadar insanlar bana sahip olmaya çalışıyor. Bende bunlardan bir tanesini seçmek zorundaydım. Şimdilerde birisiyle ileriye dönük planlar yapmaya başladım.

 3. Sonuç veren etkili medyum hocalar dedi ki:

  Selam arkadaşlar benim 4 aydır hoşlandığım fakat bir türlü sevgimi söyleyemedim bir kız arkadaşım var. Onunla çok samimi bir arkadaşız bazen iyi dost bazen iyi ikili fakat bir türlü kendisine sevgimi söyleyemiyordum. Onun düşüncesini bilmiyordum ve ben onu kırmaktan çok korkuyordum ben ne yapar ne eder onu ikna edip öyle açılmaya karar verdim. Onu kaybedersem yaşayamazdım. O kadar çok aşık olmuştum ki anlatamam. Bir zaman sonra medyum reha hoca ile konuştum durumumu anlattım ve reha hocadan yardım istedim. Hocam kızı ikna edip ona aşık olduğumu söylemem gerekiyor. Arkadaşım kendisi ama ona çok aşığım ve kaybetmek istemiyorum kendisini dedim. Reha hocada kız için Süryani büyüsü yapacağını ve bu büyünün sonunda kızın bana aşık olacağını ve bana karşı hisler içinde olacağını söyledi. 14 günlük bir sürenin sonunda kız bana karşı farklı davranıyor bana daha yakınlaşır ve bana tuhaf tuhaf bakıyor gülüyordu. Merak ettim neden öyle bakıyorsun dediğimde senden hoşlanıyorum dedi. Bende kendisine açıldım o esnada bende senden hoşlanıyorum dediğimde sarıldık birbirimize.

 4. En etkili büyü bozan garantili medyum dedi ki:

  Beni dolandırdılar arkadaşlar, medyum ararken beni kandırdılar, bütün paramı aldılar duygularımla oynadılar. Beni enayi yerine koydular zoruma gitti. Artık son çareyi de medyum edis hocada aramak zorunda kaldım. edis hocaya ne olur hocam sizde beni kandırmayın. Size güvenmekten başka çarem kalmadı. Eşim evi terk etti gelmiyor, ne yaptıysam da olmadı sürekli tartışıyoruz. Kavga ediyoruz inanın bana boşanmayı düşünüyorum artık. Dayanamıyorum dedim. edis hoca da bir sakin ol bakalım önce şimdi eşin için de geri getirme büyüsü çalışması yaparız. 15 gün sonra eşin evine gelir her şeyi unutursun yeniden başlarsın sende dedi. Tamam hocam umarım dediğiniz gibi olur dedim. 15 gün sonra eşim evine geldi her şeye yeniden başladık.

 5. Ermeni büyüsü yapan gerçek medyum dedi ki:

  tavsiyeler üzerine medyum cihad hocadan yardım aldım. Arkadaşlar benim çok sevdiğim bir kız var, Yıllar geçse bile seveceğim bir kızdı kendisi anlatamazdım kimseye. medyum cihad hocadan yardım almaya karar verdim. bana yaptığı süryani büyüsü işlemi sayesinde kız arkadaşımla bir araya geldik ve sevgili olduk.

 6. Etkili papaz büyüsü yapan medyum edis hoca dedi ki:

  Merhaba adım Yaren benim sorunum kaynanam, kaynanam beni istemiyor benimle oğlu evlensin hiç istemiyor. Oldum olası bir türlü beni sevemedi gitti. Ne yaptıysam da olmadı en son çareyi medyum hocasından yardım alarak bulmaya karar verdim. Aradan biraz zaman geçti medyum edis hoca ile çalışmaya karar verdim. edis hocadan kaynanam için ikna edici bir büyü yapmasını söyledim, edis hocada Etkili papaz büyüsü yapacağını ve bu büyünün sonunda kaynanam çok iyi birisi olacaktı. Aradan 14 gün geçecek sonra etkisini gösterecek dedi. Tamam hocam sorun yok dedim, etkili olsun da yeterli dedim. 14 gün sonra kaynanam bizim evlenmemize bir şey demedi, ve karşı da çıkmadı. Daha sonra bizde evlenmek için gün aldık.

 7. Süryani büyüsü etkileri dedi ki:

  Arkadaşlar benim ailem benim yurt dışında yaşamama izin vermiyor bunun için bir şeyler yapmam gerekiyordu. Arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine bir medyum araştırmaya karar verdim. Medyumdan çok kişi bahsediyor etkili ve ehli kişi olduğunu söylüyorlardı. Ben ilk başlarda inanmasam da buna inanmak istiyordum. Tek çarem buydu oysa, son zamanlarda bende medyum hocalarına bakmaya karar verdim. Bir kaç gün sonra medyum Dilha hoca ile tanıştım. Dilha hocadan bu konu hakkında bir yardım istedim. Dilha hocada aileme ikna olması için Süryani büyüsü yapacağını ve bu büyünün 14 gün bir süresi olduğunu ondan sonra ne dersem onay vereceklerini söyledi. Bende 14 gün bir sürenin sonunda tekrar ailemle konuşmayı düşünüyordum. 14 gün geçti ailemle tekrar konuşmamda bu sefer fazla fevri olmadılar ve anlayışla karşıladılar. Benim yurt dışına gitmeme.

 8. Papaz büyüsü yapanların yorumları dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben daha önce medyum hocaları ile çalıştım fakat beni hep kandırdılar. 30 gün yada 25 gün deyip kandırdılar. Daha sonralarında arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine medyum gürsel hocayla çalışmaya başladım. İşlerimde sıkıntılar sorunlar hiç bitmiyor, her eve gittiğimde hep yorgunluk ve halsizlik var dedim. gürsel hocada üzerinde bir muska olduğunu ve bu muskanın bu halde seni yaptığını söyledi. İlk başlarda inanmasam da gayette doğru diyordu, evet hocam doğru diyorsunuz da bunu nasıl bozacağız şimdi dediğimde gürsel hocada papaz büyüsü yapacağım bu büyü sayesinde normale döneceksin dedi. Aradan 15 gün geçecek ama bu olayları pek hatırlamayacaksın, sadece kesin sonucu alacağız dedi. Aradan 15 gün geçti geçmesi ben gayet iyileştim normal bir şekilde işime gücüme bakmaya başladım. Her akşam eve geldiğimde ise hiçbir ağırlık dahi yoktu üzerimde gayet rahattım.

 9. Yorugun dedi ki:

  Öncelikle selamün aleyküm bende Edis hocamla işleme başladım gayet güvenilir tavsiyemdir pişman olmazsınız

 10. Papatya dedi ki:

  arkadaşlar benim eşim evi terk edip gitti güvenilir bir medyum hoca arıyorum kime gittiysem kimse yardımcı olamadı eşim evine geri dönsün diye büyü yaptırmak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı