etkili medyumlar

üzerimde büyü varsa nasıl anlarım

Üzerimde Büyü Varsa Nasıl Anlarım?

üzerimde büyü varsa nasıl anlarımÜzerimde büyü varsa nasıl anlarım veya bundan nasıl emin olabilirim gibi sorular ile yola çıkan insanlar bu konuda kesinlikle acele etmelidirler. Çünkü büyü işlemlerinin etkisinde olan kişiler için hayat gerçekten de çok zor olabilir. Bir kişi de büyü etkisi olup olmadığını anlamanın tek ve kesin yolu o kişi hakkında bakım yapmaktır. Hocalar bu işlemler de insanlar ile aynı ortamda olmayı hatta o kişilere dokunmayı isteyebilirler. Eğer bu mümkün değilse o zaman o kişilerin resimlerine ve eşyalarına uygulanan bakım teknikleri ile de istenen bilgiler elde edilebilir.

Üzerimde Büyü Ne Yapmalıyım?

Bakım işlemlerinden sonra insanların üzerinde büyü olduğu anlaşılırsa o zaman hiç vakit kaybetmeden büyü bozma işlemlerine başlanmalıdır. Bu işlemler de amaç insanların üzerinde dolaşan büyü etkilerini kalıcı olarak yok etmek ve kendilerini hem fiziki hem de manevi anlamda çektikleri sıkıntılardan kurtarmaktır. Ancak büyü bozma işlemi yapabilen hocaların sayıları çok azdır. Çünkü bu işlemler de okunacak olan sözler son derece tesirlidir ve okuyan kişiler dahi çok ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilirler. Fakat çok önemli işlemler olmaları sebebi ile kendilerini kurtarmak isteyen insanlar mutlaka bu hocaların kimler olduğunu bilmeli ve kendilerine ne kısa zaman içinde ulaşmalıdırlar.

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız

Büyülerin etkilerini kalıcı olarak yok edebilmek sanıldığı kadar kolay olmaz. Bu işlemler için hocalar çok özel ve çok zor emekler vermek zorunda kalırlar. Sadece bu işlemler de okunan çok özel sözlerin belli bir düzen ile okunması ile yapılan büyü bozma çalışmalarından sonuç almak isteyen hocalar bazen aylarca çalışmak zorunda kalabilirler. Ancak doğru ve sabırlı bir şekilde yapılan büyü bozma işlemlerinden sonra insanların üzerinde dolaşan büyü etkileri kalıcı olarak yok olabilir. Tabi bunu çok az hoca sağlayabilir. Çünkü bu işlemleri yapabilmek için doğuştan gelen bazı önemli özellikler ve sonradan elde edilmiş çok özel bilgiler gerekir. Eğer insanlar bu kişilere ulaşma konusunda doğru adımlar atarlarsa büyü etkilerinden kurtulmaları mümkün olabilir.

 

Etiketler

2 Yorum

  1. büyü bozan güvenilir medyum hocalar dedi ki:

    uzun zamandır kötü olduğum münasebet yaşadığım biri tarafından üzerime büyü yapıldı bu büyüyü bozmak için medyumlara hocalara başvurmak zorun kaldım internet üzerinde bulduğum bir kaç hoca tarafından dolandırıldım hiç bir sonuç alamadım. Güvenilir medyum hoca aramaya devam ettim bir çok sitede edis hocayı tavsiye ettiklerini gördüm ve bende kendisiyle üzerimde ki yapılmış olan büyüyü bozdurmak için çalışmaları başlattık. büyü bozma işlemi 9 günde bitmesinin ardından üzerimde ki yapılan büyü çok şükür bozuldu ve kendime koruma yaptırdım bir daha büyü yapılmaması için. büyü bozdurmak isteyen herkese edis hocayı tavsiye ederim. 0535 891 8597

    1. sude dedi ki:

      Bende çalışmak istiyorum Edis hocaya gerçekten güvenebilir miyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı