etkili medyumlar

Büyü yapan etkili medyumlar

Büyü Yapan Etkili Medyumlar

Büyü yapan etkili medyumlarBüyü yapan etkili medyumlar ; Bilindiği gibi medyumlar özellikle büyü veya fal gibi işlemler hakkında çok sık talep alan kişilerdir. Sıradan insanların kesinlikle yapamadıkları bu işlemleri çok başarılı bir şekilde yapabilen bu kişiler bu sebeple yaşadıkları toplumlar içinde her zaman özel bir yere sahip olmuşlardır. Son derece önemli ve aynı zamanda gizemli işlemler yapan bu kişiler kendilerine gelen talepleri nasıl karşılayacaklarını bilmedikleri takdirde konu ile alakası olan herkesi çok ciddi bir şekilde risk altına atabilmektedirler.

Yüzlerce yıllık bir bir geçmişi olan bu alanda büyü yapan etkili medyumlardan biri olabilmek için tahmin edilenden çok daha fazla emek vermek gerekmektedir. Özellikle bu alanda eğitim veren bir okul olmaması sebebi ile insanlar çok uzun zaman boyunca kendilerini geliştirmek adına emek vermek zorunda kalabilmektedirler.

Gerçekten de diğer meslekler ile hiçbir benzerliği olmayan bu meslek hakkında bilgi bulmak oldukça zordur. Dolayısı ile medyum olmak için yola çıkan birçok kişi kısa zaman vazgeçmekte ve farklı alanlara yönelmektedirler. Bir kişinin medyum olabilmesi için dini ilimler, dinler veya manevi alemler gibi çok özel konular hakkında gerekli bilgilere sahip olması gerekmektedir.

Bu alanlar da kendilerini yeteri kadar geliştirmemiş olan kişiler ilerleyen zamanlar da çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Bilindiği gibi medyumluk her zaman için insanların ilgilerini çeken bir alan olduğu gibi aynı zamanda birçok kişinin de uzak durmak istediği alanlardan biridir.

Bunun sebebi ise bu alanda yapılan özel büyü işlemleridir. Çok riskli ve aynı zamanda korkutucu olabilen bu işlemler birçok kişinin hayatında çok önemli değişimlere neden olmuştur. Bu sebeple artık insanlar büyü yapan etkili medyumlar ile çalışmak istedikleri zaman çok dikkatli olmakta ve kararlarını vermeden önce mutlaka iki kez düşünmektedirler.

Etiketler

10 Yorum

 1. Gerçek büyü yapan medyum dedi ki:

  benim ablam 2 yıl önce evlendi.ablam bu sene doğum yaptı bende ablamın yanında kalmaya gittim yardım etmeye eniştemle aram pek iyi değildi daha doğrusu fazla görüşmezdik.ablama gittiğimde genelde evde olmadığı zamanlarda giderdim rahatsız etmemek için. ama ablama bu kez gittiğimde eniştemde eve gelip gidiyordu eniştemin bana olan hareketlerinden sözlerinden çok huzursuz oldum sürekli peşimde dolanıyordu ruh gibi bende bunu fark ettiğimden beri daha da dikkatli olmaya başladım.ama çok da tedirgindim. bir ara acaba ben mi yanlış anlıyorum dedim ama yok ben yanlış falan anlamıyordum. ben eniştemden kaçtıkça enişten daha da üstüme üstüme gelmeye başladı bende bu durumdan çok rahatsız olmaya başladım ablama söylesem ablam asla kabul etmez eniştemden ayrılır buna ben sebep olmak vicdan azabı rahatsız olmak istemiyorum.sussam bu sefer de enişten olacak pislik beni rahat bırakmayacak. bende bu durumu bir arkadaşıma anlattım ertesi gün dertleştiğim arkadaşım beni aradı ve benden medyum edis hoca ile görüşmemi istedi bende kim bu dedim çok iyi bir medyum dedi.bende kendisini arayıp konuştum. bana bazı sorular sordu daha sonra çalışmalara başlayacağını söyledi.10 günlük bir bakım çalışması yaptı ve bu süreçte eniştem benden uzaklaştı. ben medyum edis hocayı arayıp eniştemin ablamdan başka kimseye bakmaması için de çalışma yapmasını istedim.bunun içinde çalışma yaptı şuanda ablam ve eniştem çifte kumrular gibiler herkes onlara imrenerek bakıyor Allah da mutluluklarını bozmasın hakkınızı helal edin edis hocam Allah sizden razı olsun gerçekten yaptığınız çalışmalar sayesinde ablam huzursuz olmadı bende eniştemle sorun yaşamadan atlattım.emeğinize sağlık Allah razı olsun herkese tavsiye ederim. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 2. buse dedi ki:

  Merhaba Gerçek büyü yapan bir medyum Arıyorum. Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Birde güvenilir olur ise benim için çok daha iyi olur. Bekliyorum Mesajlarınızı.

  1. buket deniz - gerçek medyum yorumu dedi ki:

   buse ben medyum edis hoca ile işlemlere başladım bugün 3 gün oldu işlemler 15 günde bitecek dedi sonucu aldıktan sonra tekrardan paylaşımda bulunacağım.

   1. Eslem kaya dedi ki:

    Bende bugün medyum edis hocayla işlemlere başladım

 3. Cansu dedi ki:

  Selam arkadaşlar ben Cansu bana iyi etkili büyü yapan bir medyum lazım. Bu konuda bana yardımcı olabilecek kim var acaba..? Bana haber eder misiniz.?

  1. tavsiye edilen güvenilir medyumlar dedi ki:

   medyum cihad hocayı tavsiye ederim sana cansu. bende kendisiyle çalışıyorum çok iyi bir hoca gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

   1. Peri Gök dedi ki:

    Filiz hanım sahiden gerçek bir sonucu kaç günde aldınız ya da çalışmanız devam mı ediyor ? Detaylı bilgi verirsen çok sevinirim.

 4. gerçek büyü yapan uzman medyum dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben eşimi geri getirmek istiyorum bunun içinde ne yaptıysam ettiysem olmadı. Hiçbir türlü geri gelmedi. Defalarca kez özür diledim kabul etmedi. Hediyeler aldım affetmedi. Bende son çareyi medyum hoca arayarak harcamaya karar verdim. Bir çok mesajları gördüm insanların olumlu sonuçlarını okudukça benim neyim eksik dedim. Bundan dolayı Medyum cihad hocayla çalışmaya karar verdim. hocayı arayarak hocam eşim evi terk etti. Fakat ne yaptıysam ettiysem geri getiremiyorum. Ne olur bu konuda bana yardımcı olun, onu hala seviyorum dediğimde ise cihad hoca yardım edeceğini söyledi. 14 ya da 15 gün içinde bir sonucu alırız dedi. Ben başlarda pek inanmasam da tamam hocam siz daha iyi biliyorsunuz dedim. cihad hocayla telefonda konuşuyorum merak ediyorum çalışmalar nasıl gidiyordu. cihad hoca da her seferinde beni bilgilendiriyordu. hocayla konuşuyorduk 6. gün çalışması bitmişti. cihad hoca şimdi ise sadece geriye beklemek kaldı diyerek konuştu. Bende tamam hocam bekliyorum dedim. 14 gün sonunda eski eşim geri geldi bana. Her şeye yeniden başladık. Bunu cihad hocaya borçluyum sadece Allah razı olsun. 0535 967 9448

 5. Sümeyra başarılı medyum hoca dedi ki:

  Ben Sümeyra benim okuldaki derslerim çok kötüydü ve bu yüzden ailem okuldan almaya kararlıydı. Bende bunlardan bir şans daha isteyip 2 hafta kadar bir süre vermelerini bu sürede kendimi geliştireceğimi söyledim. Ailem bunun üzerine bana güvendi ve 2 hafta daha beklemeye başladı. Bende bu sırada medyum bakıyordum ve bir medyum hocadan yardım almaya kararlıydım. Bunun üzerine medyum dilha hocayı buldum ve okulda başarılı olmak istediğimi ve ailemin bana pek fazla karışmamasını söyledim. Bunun üzerine dilha hoca yağacağı bu çalışmadan 10 gün sonra istediğim şeylerin olacağını söyledi. Bende bu esnada okula gidiyor derslerde başarılı olmaya çalışıyordum. Bir kaç hafta sonra sınavlar başlamak üzereydi ve bu çalışmadan sonra bütün sınavlardan yüksek puan almıştım. Bunu duyan ailem beni okuldan almaktan vazgeçti ve bana pek fazla karışmamaya başladılar. Bunların hepsi medyum dilha hocanın sayesinde oldu. Bu sırrı bir tek ben ve dilha hoca biliyordu geri kimse bilmiyordu. 0552 791 4566

 6. Sibel Kadir dedi ki:

  merhabalar ben Avusturya dan yazıyorum daha önce medyum cihad hocayla çalışıp sonuç almış birisi olarak bende yorum yapmak istedim. ayırma ve soğutma büyüsü yaptırdım cihad hocaya eşimin hayatında ki bayanın bizim yuvamızı yıkmasına engel olmak amacıyla yaptırmıştım. cihad hocanın sayesinde 15 günde ayırma ve soğutma büyüsü yaparak bu kadını hayatımızdan çıkardı ve yuvamızın yıkılmamasına vesile oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı