etkili medyumlar

Kaşık büyüsü etkisi kaç günde başlar

Kaşık büyüsü etkisi kaç günde başlar? Kaşık büyüsü bozma duası

Kaşık büyüsü etkisi kaç günde başlar kaşık büyüsü işlemlerinde başarı oranı oldukça yüksek olan etkili bir işlem olduğu bilinmektedir. Kaşık büyüsü yaparken kişilerin adları, anne adları, doğum tarihleri ve fotoğrafları gibi bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun dışında 2 tane tahta kaşık, kırmızı mürekkep, kırmızı ip, kırmızı mum gibi malzemeler ve daha da farklı malzeme çeşitleri kullanılmaktadır. Sadece tahta kaşık ile yapılacak bir durum söz konusu olamaz. Kaşık büyüsü etkisi kaç günde başlar bu büyü son derece etkili kuvvetli bir büyü olarak bilinmektedir. Sonuç vermez süresi 8 günden başlamaktadır. Kişiler kısa sürede olmasını bekleyemezler ve bu süreç insanlar adına kısa bir süreç olarak geçmektedir. Kaşık büyüsü etkisi kaç günde başlar ortalama 8 günde etkilerinin başladığını fakat bazı medyumlar rahmani olarak yaptıklarından dolayı 14 gün gibi uzun sürelerde sonuç verebilirler.

Kaşık büyüsü kaç günde etki eder? Kaşık büyüsü yaptıranlar

Kaşık büyüsü kaç günde etki eder kaşık büyüsü kısa sürede sonuç veren bir işlem olarak bilinmektedir fakat bazı rahmani hizmet veren medyum hocaların yaptıkları kaşık büyüsü işlemleri uzun sürede sonuç verdiği bilinmektedir. İnsanların enerji alanları yabancı enerjilerin etkisi altına almaya alışkın değildir. Böyle bir durumda kişi de rahatsızlık durumu söz konusu olabilir. Kaşık büyüsü kaç günde etki eder kaşık büyüsü gibi büyüler hangi amaçla yapılıyor olursa olsun kişilerin sahip olduğu öz enerji alanı üzerinde baskı kurarak çalışır. Bu baskı ise büyülenen kişide bir takım belirtiler ile kendini gösterecektir. Büyüler konusunda bilgisi olmayan kişilerin bu tür büyüleri yapmaması gerekir. Kaşık büyüsü kaç günde etki eder elbette her büyünün belli bir süreçlerden geçtiği gibi kaşık büyüsünün de belli bir süreçlerden geçtiği bilinmektedir.

Etiketler

4 Yorum

 1. Kaşık büyüsü kaç günde etki eder dedi ki:

  Kaşık büyüsü yaptırmak isterken çok kez mağdur edildim en sonunda tavsiyeler üzerine Edis hocayı aradım görüştüm kendisine güvendim ve işlem yaptım. Kaşık büyüsü işlemini başarılı bir şekilde yaptı ve sonucumu aldım. Kaşık büyüsü yaptırmak isteyenler olursa Edis hocayla görüşmelerini tavsiye ederim numarası 0535 891 8597

  1. Fatma dedi ki:

   Kaç günde sonuç aldınız

  2. Sude dedi ki:

   Edis hoca ile bende çalışma yaptırmak istiyorum gerçekten güvenebilir miyim?

 2. Olga dedi ki:

  Kaşık büyüsü yaptırmak istiyorum fakat maddi durumum iyi değil uygun fiyata çalışma yapan medyum arıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı