etkili medyumlar

ayırma büyüsü bozma

Ayırma Büyüsü Bozma

Ayırma büyüsü bozma, aşık etme, bağlama, kısmet açma gibi konularda insanlara yardımcı olduğu gibi ayırma büyüsü konusunda da destek vermektedir. Ayırma büyüsü adından da anlaşılacağı üzere sevgilileri ya da eşleri birbirinden ayırmak için yapılan bir büyüdür. Kara büyü sınıfında yer alır. Çok eski zamanlardan beri uygulanan ve günümüzde de hala oldukça rağbet gören ayırma büyüsü sayesinde pek çok aşk bitmiştir. Ayırma büyüsü adı altında pek çok büyü çeşidi bulunur ve etkileri oldukça güçlüdür.

Ayırma büyüsü bozma, yaptıkları manevi ritüeller sayesinde sizlere yardımcı olmaktadır. Ayırma büyüleri kara büyüler listesinde yer alır. Ancak ayırma büyüleri çok tehlikeli büyülerdir ve kesinlikle ehil medyum hocalar tarafından uygulanmalıdır. Eskiden tehlikeli büyüler sadece gizli metinlerde yer alırken şimdiki zamanda ise internet sayfalarında yer almaktadır. Böylelikle pek çok kişi ayırma işlemlerini evde denemek istemektedir. Ancak bu durum çok tehlikelidir ve istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

ayırma büyüsü bozma nasıl yapılır

Birden fazla çeşidi olan ayırma büyüsü sadece eş ve sevgilileri ayırmak için değil farklı amaçlar ile de uygulanabilir. Örnek verilecek olunursa ayırma büyüleri; evli çiftleri ve sevgilileri ayırmak, taraflardan birinin ayrılmak istemesine rağmen karşı tarafın ayrılmak istememesi, miras gibi konularda ya da alkol, kumar, zina gibi bağımlılıklardan kurtarmak için yapılabilir. Ayırma büyüsü bozma en iyi büyü seçeneğini sunarak sizlere yardımcı olmaktadır. Ancak günümüzde ayırma büyüsü en çok eş ve sevgilileri ayırmak için uygulanmaktadır.

Birden fazla çeşidi bulunan ayırma büyüleri, Anadolu uygarlıklarından günümüze kadar uzanan en eski büyülerdendir. Özellikle günümüzde eş ayırma büyüleri çok revaçtadır. Eşleri ve sevgilileri ayırmak için yapılan soğutma büyüleri, eşleri ayıran karabiber büyüsü gibi büyüler ayırma büyüsü olarak örnek verilebilir. Ayırma büyüsü bozma, büyüleri en iyi şekilde icra ederek kişilerin amaçlarına ulaşmasını sağlamaktadır. Farklı şekillerde yapılan ayırma büyüleri kesinlikle havas ve ledün ilmine sahip medyum hocalar tarafından uygulanmalıdır.

Etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı