etkili medyumlar

Ağız bağlama büyüsü nasıl bozulur

Ağız Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Ağız bağlama büyüsü nasıl bozulurAğız bağlama büyüsü nasıl bozulur ;  İstediğiniz herhangi bir kişinin herhangi bir konuda konuşmasını veya düşüncelerini dile getirmesini engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu işlemler ile insanların konuşma yeteneklerini tamamen kaybetmelerini de sağlayabilirsiniz. Birçok kez yapılmış olan bu işlemler de medyumlar özel teknikler kullandıkları gibi tüm teknikler de mutlaka insanların isimlerinin de geçmesi gerekir. Örneğin bu amaçlar hazırlanan bir muska ile kısa zaman içinde sonuç alabildikleri gibi aynı zamanda etki altına alınan insanların isimleri de mutlaka bu muskanın içinde yer alır.

Bunun yanında bu tarz işlemler de okunan dualar da çok önemlidir ve kısa zaman içinde sonuç vermesi için öncelikle duaların araların da mutlaka insanların isimleri de anılmalıdır. Bu tarz işlemlerin etkilerine giren kişiler kısa zaman içinde kurtulmak için mutlaka deneyimli bir medyum ile iletişime geçmeli ve kendisine ağız bağlama büyüsü nasıl bozulur, neler yapılır ve ne kadar zaman içinde etkileri yok olur gibi sorular sormalıdırlar.

Bu tarz işlemler de medyumların tek yapmaları gereken büyü bozma işlemlerin de kullanılan güçlü duaları düzenli olarak okumaları ve bu duaları okumaya düzenli olarak devam etmeleridir. Etkilerin ne kadar zaman içinde yok olacağını bilmek kesinlikle mümkün değildir ve aynı zamanda bu işlemler de kesinlikle bilinçsiz teknikler kullanılmamalıdır.

Bilindiği gibi büyü bozma işlemleri ile alakası olarak tam bir bilgi kirliliği bulunmaktadır. Büyülerin tersten yapılmasından hayvan kurban edilmesine kadar birçok riskli teknik bulabilen insanlar bu işlemleri denememeli ve hiçbir zaman tek başlarına yapmamalıdırlar. Ağız bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusu medyumların sık sık karşılaştıkları sorulardan biridir ve çoğu zaman okudukları özel dualar ile istedikleri soncu kolayca alabilirler. Burada önemli olan etki altına olan kişilerin sabırlı olmaları ve kesinlikle medyumların bilgileri olmadan hareket etmemeleridir.

Etiketler

2 Yorum

  1. Elmas türe dedi ki:

    2 yıllık bir evliliğim var evlendiğimiz günden beri kaynanam sürekli eşimin aklını Çelip üzerime salıyor. Her gün evin içerisinde sürekli kavga sürekli tartışma evlendiğim güne pişman ettiler beni. Benim ikinci evliliğim olduğu için kaynanam beni bir türlü istemiyordu fakat eşimle biz severek evlendik eşim beni bu haliyle kabul etti kimseye laf söz düşmezdi. Ama kaynanam eltilerim görümcem benden yana olacaklarına sürekli eşimin tarafını tutup beni kötülüyorlar aramızı bozuyorlardı. Bir gün eşim evine geldi sinirli bir halde tartıştık kavga ettik bu kavga sonucunda boşanmaya karar verdi artık sıkıldığını ve her gün kavga gürültüden bıktığını bu sebeple de boşanmamızın ikimiz için de hayırlı olacağını söyledi. 2 yıllık bir evliliğin Yeni kurulmuş bir yuvanın kulaktan dolma laflarla yıkılmaması için birkaç hocaya başvurdum bu hocalardan hiçbir şekilde sonuç alamadım. Ağız dil bağlama büyüsü yapan medyum ararken medyum Edis hocanın yorumlarına rastladım kendisiyle uzun uzun görüştüm konuştum kaynanamın ağzını dilini bağlamak istiyordum. Bunun içinde ağız dil bağlama büyüsü yaptırdım 12 günlük bir zamanda Edis hoca o kadar etkili bir çalışma yaptı ki 12 günden sonra kaynanam dahil hiç kimse benim hakkımda eşime karşı kötü bir söz söyleyemiyordu. Artık kavgalar gürültüler sona erdikten sonra eşim boşanmaktan vazgeçti ve yuvamız yıkılmaktan kurtuldu. Ağız dil bağlama büyüsünün bu kadar etkili olduğunu bilmiyordum buradan medyum Edis hocama teşekkür ederim. 0535 891 8597

  2. ağız bağlama büyüsü nasıl yapılır dedi ki:

    Benim uzun zamandır hayatımda hiçbir şey yolunda gitmiyordu. Ne zaman bir şey yapmaya kalksam hep bir aksilik bir uğursuzluk çıkıyordu. Bu durum iyiden iyiye canımı sıkmaya başladı çünkü bir yerden sonra insan kafayı yiyecek dereceye geliyor. Ne yapsam da bu durumdan kurtulabilirim diye düşündüm ama bir çıkış bulamadım. Arkadaş çevremin bana tavsiyesi üzerine Medyum cihad hoca ile iletişime geçip doğrudan yardım istedim. Hocam bana bakım yaptıktan sonra yakın çevremden bir insanın kısmetimi bağladığını söyledi beklemiyordum böyle bir şey. Hocam bana kısmetimi açmam için 14 günlük bir işlem süreci verdi. Hocama ne kadar teşekkür etsem az gerçekten. Çalışmalara devam ederken işlerim açılmaya başladı birden. Çok teşekkür ederim Allah bin kere razı olsun cihad hocam sayenizde işlerim düzeldi hayatımda her şey rayına girmeye başladı. Herkese tek tavsiye edebileceğim Medyum cihad hocamın üstüne hoca tanımam. 0535 967 9448

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı