etkili medyumlar

Güvenilir medyumlar kimlerdir

Güvenilir Medyumlar Kimlerdir

Güvenilir medyumlar kimlerdirBilindiği gibi birçok kişi sürekli olarak uzmanlar ile görüşmekte ve kendilerine güvenilir medyumlar kimlerdir gibi sorular sormaktadırlar. Bu sorular insanların en doğru seçimleri yapabilmeleri için çok önemli olan ve aynı zamanda kendilerini birçok riskten korumalarını sağlayan sorulardır. Doğru olarak alınan yanıtlar her zaman için insanların en doğru medyum seçimlerini yapabilmelerini sağladığı gibi aynı zamanda bu alanda alınacak olan risklerin de en aza indirilmesi için yeterli olabilmektedir.

Yüzlerce yıllık geçmişi ile her zaman için en özel ve en zor mesleklerden biri olarak gösterilmekte olan medyumluk alanında insanların bir kişiye güvenebilmesi çok zordur. Bu sebeple ciddi bir araştırma yapmadan kesinlikle harekete geçilmemesi ve aynı zamanda medyum seçimi yapılmaması gerekmektedir. Bilindiği gibi birçok kişi bu konuda yaptıkları yanlışların bedellerini çok ciddi bir şekilde ödemişlerdir.

Özellikle riskli işlemler yaptırmak isteyen ve aynı zamanda bu konular hakkında tam olarak bilgileri olmayan kişiler kesinlikle kendilerini veya sevdikleri kişileri koruma altına alabilmek için gerekli emeği vermelidirler. Medyumlar da insanların güvenlerini kazanabilmek için uzun zaman boyunca çok ciddi emekler verip kendilerini birçok farklı konu hakkında geliştirmek zorunda kalmaktadırlar.

Aksi takdirde bu alanda istenen konuma gelmek kesinlikle mümkün olmayacaktır. İnsanlar güvenilir medyumlar kimlerdir veya bu kişilere güvenebilmek için nelere dikkat etmek gerekmektedir gibi konuların yanıtlarını bilmedikleri takdirde çok ciddi bir şekilde risk altına girdiklerini bilmedikleri takdirde ilerleyen zamanlar da ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalacaklarını da bilmelidirler.

Daha önce medyumlar ile çalışmayan kişiler kesinlikle bu konu hakkında risk almamalı ve aynı zamanda her zaman için kendilerini kanıtlamış olan güvenilir ve gerçek medyumlar ile çalışmaları gerektiğini bilerek hareket etmeye özen göstermelidirler.

Etiketler

7 Yorum

 1. En iyi medyum kimler dedi ki:

  Benim eşimin hayatında başka bir kadının olduğunu öğrendim. Bir de eşim o kadın için ev tutmuş İşe gidiyor çalışıyor fakat bana gelince param yok işler kötü deyip beni geçiştiriyordu meğerse bütün parayı o kadın için harcıyormuş. Ben bunları öğrendikten sonra eşimle konuşmaya çalıştım ama beni hiç bir şekilde dinlemedi. Annem zamanında ablamın kısmeti kapalı olduğu için medyum baran hocaya ablam için kısmet açma büyüsü yaptırmış o çalışma sonrasında ablam evlenmişti. Bende hemen aradım hocamı ve konuşmaya başladık. O kadının hayatımızdan çıkması ve eşimle aramın düzelmesini istedim. hemen çalışmaya başladı bu çalışmanın 17 gün süreceğini söyledi. Çalışma bittikten sonra eşim paşa paşa evine geri geldi kadın ise tamamen hayatımızdan çıktı artık eşimle aram eskisinden bile iyi olmuştu eşimi böyle görmek beni çok mutlu ediyordu. Allah razı olsun hocam sizden yine bir kişinin evliliğini kurtardınız iyi ki varsınız. Herkese kesin tavsiyemdir.

 2. garantili büyü yapan hocalar dedi ki:

  Benim 2 yıllık bir ilişkim vardı erkek arkadaşımı çok seviyordum fakat onun içinde aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bunca zaman beni oyalamış bana yalan söylemiş bana dediği her kelime her cümle yalanmış meğerse. Onun gözü zaten bende değil en yakın kız arkadaşım daymış . Ben erkek arkadaşımla kız arkadaşımı bir aradayken yakaladım. Büyü yaptırmak istedim ve Edis hocayı aradım birazcık konuştum. Benim yaptıracağım çalışma eski sevgilim ve kız arkadaşımın ayrılmaları için büyüsü yaptıracaktım. Edis hocanın bana yapmış olduğu çalışma 8 günde bitti. 8 gün sonra eski sevgilim ile kız arkadaşımın ayrıldıklarını duydum artık eski sevgilime dair hiç bir şey kalmadı aklımda da kalbimde de. İntikam alma konusunda bana yardımcı olan edis hocayı herkese tavsiye ederim. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 3. Arda dedi ki:

  Selam daha önce aşk büyüsü yaptırmak için çalıştığım bir medyum tarafından dolandırıldım. Şimdilerde güvenilir işin uzmanı iyi bir medyum arıyorum. Paylaşırsanız sevinirim. 3 senelik kız arkadaşımı bağlamam gerekiyor kendime yoksa evlenmek üzere.

  1. Melis Yükselen - Aşk bağlama büyüsü yapan hoca dedi ki:

   merhaba arda bey benimde sevdiğim bir erkek arkadaşım vardı bir başkası ile evlenmeye karar verdi fakat ben genede vazgeçmedim. sevmenin ne olduğunu herkes iyi bilir ve ben sevgim için çok mücadele ettim sonunda edis hocanın sayesinde kazandım. erkek arkadaşımı kendime bağladım ve hayatından herkesi uzaklaştırdım şuanda birlikteyiz ve çok mutluyuz. senin sorununa yardımcı olabileceğini düşünüyorum medyum edis hocanın bu konuda kendisine danış derim.

 4. yapılan büyüyü bozan gerçek medyum dedi ki:

  benim nişanlıma büyü yapmışlar ve beni nişanlımdan ayırmaya çalışıyorlardı. Ben nişanlımı tanıyorum zaten fakat tuhaf hareketleri fark edince bunu araştırmaya çalıştım ve bir medyuma bakım çalışması yaptırdım ve bakım esnasında nişanlımda bir çalışma olduğu ortaya çıktı. Bu yüzden hemen cihad hocadan çalışmayı bozmasını ve bana nişanlımı vermesini istedim. cihad hocada yapacağı çalışmadan sonra eski haline gelir dedi. 12 gün sabret dedi sadece ve 12 gün sonrasında nişanlım eski haline dönecekti. Bu habere ben çok sevinmiştim.12 gün sonrasında nişanlım eski haline geldi ve daha önce yaptıkları için özür diledi. Bende onu affettim. Böyle şeyler yapma bir daha dedim.

 5. Ayşe dedi ki:

  Medyumlara çok para yedirdim hiçbirinin yaptığı büyü tutmadı sonunda gerçek bir medyumla tanıştım medyum edis hoca . Beni sevdiğime kavuşturdu sonunda Allah razı olsun

  1. Büşra dedi ki:

   Abla doğru mu eğer doğruysa bende çalışmak isterim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı