etkili medyumlar

Gerçek medyumlar

Gerçek Medyumlar

Gerçek medyumlarHer zaman için sahip oldukları özellikler ile yaşadıkları toplumların içinde çok farklı bir yere sahip olmuş olan Gerçek medyumlar özellikle yaptıkları bazı ilginç işlemler ile insanları istedikleri her türlü hedefe ulaştırabilmektedirler. Gerçek medyumlar sahip oldukları tüm bilgileri ve deneyimleri sadece insanlara yardımcı olabilmek amacı ile kullandıkları gibi aynı zamanda mesleklerine karşı olan ön yargıların da kısa zaman içinde yok olmasını amaçlamalıdırlar.

Bunu sağlamak için sürekli olarak gelen talepleri tam olarak karşılamaları gereken medyumlar özellikle sahte medyumların sebep olduğu bu olumsuz havanın dağılması için tahmin ettiklerinden çok daha fazla emek vermek zorunda kalabilmektedirler.

Günümüzde birçok kişi medyum seçimlerin de risk almamak için çok ciddi araştırmalar yapmakta ve aynı zamanda daha öne bu alanda hizmet alarak amacına ulaşmayı başaran kişiler ile iletişime geçerek kendilerine taleplerini iletmektedirler.

Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır

Bu tarz meslekler de hiçbir zaman yeteri bilgi ve birikime ulaşmadan harekete seçmemek ve insanlardan talep almamak gerekmektedir. Özellikle bilinçsiz bir şekilde yapılacak olan işlemlerin sadece insanlar için değil aynı zamanda medyumlar içinde çok ciddi riskleri olacağını bilmek gerekmektedir.

Bu riskleri almak yerine her zaman dikkatli ve temkinli bir şekilde hareket etmek isteyen kişiler ise her zaman en doğru medyum seçimlerini yapmak için ellerinden geleni yapmalıdırlar. Yapacakları kaliteli işlemler ile hem insanların güvenlerini kazanacak hem de mesleklerine karşı olan güveni arttıracak olan medyumlar bu duruma gelebilmek için sürekli olarak sahip oldukları bilgileri geliştirmektedirler.

Verilecek bu emekler ilerleyen zamanlarda insanların güvenerek hizmet aldıkları ve aynı zamanda her zaman için gerçek medyumlardan biri olarak gördükleri kişiler olarak gösterilebilmektedirler. Önemli olan insanların bu konuda nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilmeleri ve tüm adımlarını en doğru şekilde atmalarıdır.

Etiketler

12 Yorum

 1. Gerçek sonuç veren uzman medyum dedi ki:

  benim sorunum 5 yıllık bir evliliğimin sebepsiz yere bitmesinde kaynaklı olarak bu işlere başvurdum. Almanya da yaşıyorum eşimi burada tanıdım kendisi ile 3 yıl sevgili hayatından sonra evlendik evleneli 5 yıl oldu. fakat ilk zamanlarda tanıdığım adam değildi değişmeye başladı son zamanlarda bana karşı ve çocuğumuza karşı da aynı şekilde gün geçtikçe uzaklaştı. ben bu durumu normal bir şekilde karşıladım çalıştığı için yoruluyor ediyor der dururdum fakat bir gün geldi ben boşanmak istiyorum deyince üzerimden kaynar sular döküldü sanki ne yapacağımı bilemedim. biraz tartıştık sonrasında çekip gitti bir kaç gün eve gelmedi. ailemi aradım durumu izah ettim ailem boşan dedi bırak gel yanımıza dediler. ama bu benim hayatımdı ortada bir çocuğumuz var ve eşimi de çok seviyordum. bir arkadaşımın tavsiyeleri üzerine medyum edis hocaya çalışmalar yaptırdım. 14 gün gibi kısa bir zaman sonra eşim tekrardan beni arayıp sormaya pişman olmaya bana ve evine bağlanmaya başladı. şuanda çok mutluyuz huzurluyuz beni bu sıkıntılardan kurtardı sağ olsun. edis hocaya ne kadar teşekkür etsem azdır. hem yuvam kurtuldu hem de çocuğum babasız büyümekten kurtuldu. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  1. Lale - gerçek güvenilir medyum arıyorum dedi ki:

   Elga gerçekten edis hocadan sonuç aldın mı bana ulaşabilir misin acaba ?? bende gerçek güvenilir bir medyum arıyorum edis hocayı tavsiye ediyor herkes fakat güven problemi yaşıyorum

   1. Berna Akıcı dedi ki:

    Lale hanım ben geçen haftalarda edis hocayla çalışmaya başladım. Yaklaşık 3 gün oldu 9 günün sonunda kesin sonucu alacağım ve sonuç aldıktan sonra burada paylaşırım. Süryani büyüsü yaptırıyorum ve umarım gerçekten sonucumu alırım. Çok heyecanlıyım bu konuda

  2. Derys dedi ki:

   Merhaba ben gerçek bir medyum arıyorum 1 kez yaptırdım galiba dolandırıldım bana lütfen yardım edin

 2. gerçek medyum yorumları dedi ki:

  Adım Münevver ben yurt dışında yaşıyorum. İşlerim son zamanlarda aksadı ve kötüye gidiyordu bu durum karşısında çaresiz kaldım. Nasıl ne yapacağım hakkında hiçbir bilgim dahi yoktu. Komşularımla konuşmaya başladım bu durumu. Onlarında böyle sorunları olmuş fakat medyum nubar hocadan aldığı yardımlar sayesinde her şey yoluna girmiş. Bende medyum nubar hocadan kısmetim ve nasibim konusunda bir yardım almaya karar verdim. nubar hoca 14 gün sonrasında işlerin yoluna girer bu kadar kendini sıkıntıya koyma dedi. Tamam hocam bekliyorum dedim. 14 gün sonra işlerim yoluna girmiş dükkanım işliyor sorunlarım ise ortadan kalkmış bir vaziyetteydi. İlk defa bir medyumdan aldığım yardım beni kurtarmıştı.

 3. Etkili aşk büyüsü yapan en iyi medyum dedi ki:

  Ben Selin Almanya münih de yaşıyorum. Son zamanlarda tanıştığım adamla aynı şehirde yaşıyorduk. Bir çok şeyden tartışmaya kavga etmeye başladık. Bu böyle devam edemezdi artık ayrılma noktasına kadar geliyorduk. En sonunda iyi bir medyumlardan yardım almaya karar verdim. Bende iyi bir medyum ararken karşıma çıkan sonuçlardan dolayı medyum cihad hocadan yardım almaya karar verdim. cihad hocadan erkek arkadaşım için bir şeyler yapmasını ve bana bağlamasını beni çok sevmesini söyledim. cihad hocada Etkili aşk büyüsü çalışması yapacağını ve 14 gün sonrasında her şey farklı olacağını söyledi. 14 gün sonrasında erkek arkadaşım çok farklı oldu ve bana aşık olmuştu ne dediysem her şeyi yapıyordu. Allah razı olsun cihad hocanın sayesinde her şey düzene girmişti.

 4. Esma uyar - Güvenilir gerçek medyumlar kim dedi ki:

  gerçek medyum arıyorum bu konuda kime güveneceğimi bile bilemiyorum o kadar çok medyum hoca var ki. arkadaşlar ben bu işlerden anlamayan birisiyim ve etrafta bir çok kişi dolandırılmış bu yüzden güvenilir gerçek medyum tavsiye eder misiniz ?

 5. medyum baran hoca dedi ki:

  üstümde çok nazar vardı ve bu nazarlardan dolayı başıma gelmeyen kalmadı. Durduk yere yere mi düşmedim. Kafama tuğla mı düşmedi. Telefonum mu bozulmadı ne ararsanız hepsi bende vardı. Bunun üzerine medyum baran hocadan yardım istedim. Hocam ne yaparsam yapayım elime yüzüme bulaşıyor sürekli nazar var üzerimde ne yapacağım konusunda hiç bir fikrim yok dedim. baran hoca bana bu konuda papaz büyüsü yapacağını ve üzerimdeki gözlerin gideceğini söyledi. Bende bunun üzerine ne kadar süreceğini sorduğumda ise 14 gün sürecek bir çalışmam olacak ama endişelenme zaman çabuk geçiyor dedi. Bende bunun üzerine pek dışarı çıkmıyor evde duruyordum. Korkuyordum da dışarı çıksam başıma neler gelecek biliyordum. Ben evde oturur sonucu beklerken 2 hafta sonra arkadaşlarım beni dışarı çağırdı ve bende gittim. Sonucu sahiden almış olmalıyım ki başıma hiç tuhaf şeyler gelmiyor aksine çok sakin bir gün geçirmeye başladım. Bunun üzerine medyum baran hocayı arayıp dua etmeye başladım. Bende ilk kez baran hocadan net bir sonuç almıştım.

 6. gerçek medyum hocalar dedi ki:

  Bende medyum dilha hoca ile bir çalışma yaptım ve 12 gün sonrasında ise kesin bir sonucumu aldım. Arkadaşlar kocam beni aldatıyor ve sürekli olarak eve gelmiyordu. Bende bunun üzerine medyum dilha hocadan bakım çalışması yapmasını ve kocamla ilgili gördükleri şeyi söylemesini istedim. Diha hocada kocamın hayatında bir kadın olduğunu ve bundan dolayı benden soğuduğunu söyledi. Bende söyleyince bende kocamı kendime bağlamak ve aşık etmek için bir çalışma yaptırdım. Bu çalışmam yaklaşık 12 gün sürdü ve 12 günün ardından kocam bana karşı aşık oldu ve bana bağlandı. Bende böyle olunca durum her istediğimi yaptırmaya başladım. Medyum dilha hocayla bende tavsiyeler üzerine çalıştım. Sizlere de bende tavsiye ediyorum. 0552 791 4566

 7. Hazal gerçek medyum kimdir dedi ki:

  Etkili papaz büyüsü yaptırmak istiyorum ilk defa böyle bir şeye başvurmak zorunda kaldım. Ve biraz araştırmalar yaptım bir çok kişi mağdur olmuş korkuyorum açıkçası medyum edis ve medyum bedirhan hoca arasında kaldım acaba hangisi ile çalışsam sonuç alırım

 8. şaban dedi ki:

  medyum gürsel hocayla çalışmaya başladım 3 gün oldu daha önce çalışıp sonuç alan var mı gürsel hocadan

 9. Figen değmez dedi ki:

  Nişanlım ile ayrıldım onu çok seviyordum ailevi sebeplerden ötürü ayrılmak zorunda kaldım sevdiğim adamın ailesi kendi çevresinden biri ile evlendireceği için benimle ayrılması yönünde baskı yapılmış ve beni bırakıp gitti ama ben o kadar çok seviyordum ki her şeyi göze aldım sevdiğim adamı kendime bağlamalıydım yakın arkadaşım sayesinde Medyum cihad hoca ile tanıştım bağlama vefki yazdı ve 21 gün bile olmadan erkek arkadaşım koşarak bana geldi yalvardı ailesi de benden af diledi Allah razı olsun cihad hocadan numarasını sizler ile paylaşmak istiyorum saygılı bir insan inşallah sizlerin de derdinize derman olur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı