etkili medyumlar

Uzaktan yapılan büyü tutar mı

Uzaktan Yapılan Büyü Etki Eder Mi

Uzaktan yapılan büyü tutar mıUzaktan yapılan büyü tutar mı ; Büyüler yapılırken ortaya çıkan enerjilerin en kısa zaman içinde istenen kişilerin kontrol altına alması amaçlanır. Özellikle kısa zaman içinde sonuç vermesi için birçok kişin etki altına alınması istenen kişiler ile yakın mesafeler de olunması gerektiğini düşünebilirler. Ancak bu çokta gerekli değildir. Yani bir medyum çok uzakta olan bir kişi içinde büyü işlemi yapabilir.

Bu tarz işlemler hakkında kafaların da uzaktan yapılan büyü tutar mı veya ne kadar zaman içinde etki eder gibi sorular olan insanlar mutlaka konu hakkında uzmanlaşan medyumların kapıların çalarak bu soruları kendilerine sormalıdırlar. Hangi amaçlar olursa olsun uzaktan yapılan büyü işlemleri doğru teknik veya doğru nesneler ile yapılmışsa o zaman istenen sonuç çoğu zaman ortaya çıkar ve aynı zamanda etki altına alınan kişiler de çok ciddi zararlar görmezler. Özellikle kişisel etkileme işlemlerin de insanların kendilerine ait olan eşyaları veya resimlerini kullanmak hatta sürekli olarak kendi isimlerini anmak ortaya çıkan enerjilerin direk olarak o kişiyi bulması için yeterli olmaktadır.

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır

Deneyimli bir medyum tüm bu işlemlerden sonra aynı zamana özel olarak okuduğu dua veya tılsımlı sözler ile de yaptığı işlemleri destekler. Dünyanın neresinde olursa olsun bu işlemlerin etkilerine giren kişiler hiçbir şeyin farkında varmadıkları için yapılan işlemlerden herhangi bir şekilde rahatsızlık duymazlar.

Buna benzer manevi işlemler yapabilmek için bir medyumun gerçekten de çok deneyimli ve aynı zamanda manevi anlamda kendisini tam olarak geliştirmiş olması gerekmektedir. Çünkü manevi enerjileri doğru bir şekilde yönetmek sanıldığı kadar kolay değildir. Hangi amaçlar olursa olsun bunun gibi özel hizmetler almak isteyen kişiler kesinlikle uzaktan yapılan büyü tutar mı ve benzeri soruların yanıtlarını net bir şekilde bilmelidirler.

Etiketler

Bir Yorum

 1. Fransa dan israfil dedi ki:

  Merhabalar Ben Fransa’da yaşıyorum Medyum Edis hocadan sonuç almış birisi olarak ben de kendisi hakkında yorum yapmak istedim.
  9 aylık bir ilişkim vardı Kız arkadaşımla yeni tanışmıştık birbirimizi çok seviyorduk fakat bir gün benden sebepsiz yere ayrıldı ben bu ayrılığı kaldıramadım.
  Beni her yerden engelledi kendisine ulaşabileceğim her ne varsa tamamen hepsine bir engel koydu. İnternet üzerinden Gideni geri getirme büyüsü yapan Medyum diye araştırmaya başlamıştım bir çok medyumlar hakkında yorumları okudum fakat en çok Medyum Edis hoca hakkında güzel yorumlar vardı Ben de numarasını aldım aradım ve kız arkadaşımla aramda geçen sorunları paylaştım Medyum Edis hoca detaylı bakımlar yaptıktan sonra kız arkadaşımı bana geri getirip ve tamamen bana bağlanacağını söyledi Ben demedim Edis hocaya güvenerek çalışmaları başlattım.
  Heyecanla çalışmanın sonucunu beklemeye başladım çalışmalar ilerledikçe kız arkadaşımın engelleri kalkmaya başladı çalışmanın bitmesine yakın kız arkadaşım bana yazmaya başladı.
  Allah’a şükürler olsun ki Medyum Edis hocanın vesilesiyle kız arkadaşım 13 günde bana geri geldi ve bana bağlandı her şey yolunda mutluyum gerçek medyum arayanlara veya gerçek medyum araştıranlara Medyum Edis hocamı tavsiye ederim. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı