etkili medyumlar

Kilit büyüsü nedir nasıl yapılır

Kilit Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Kilit büyüsü nedir nasıl yapılırYüzyıllardır her insan yaşadığı döneme bağlı olarak çeşitli zorluklarla karşılaşır. Herkese göre derdi özeldir, bir tek kendisinde var sanır. Ancak bu çok büyük bir yanılsamadır. Belki biz bilmeyiz ama herkes, aynı iğne deliğinden farklı şekillerde geçer. Yalnız olmayı burada da istemeyen insanoğlu derdine derman arar. Bazen başkasının hayatını etkilemeye çalışarak bulur dermanını, bazen de kendi hayatındaki var olan etkileri silmeye çalışarak. Tüm bu çabanın en büyük destekçisi ise büyüler ve medyumlar olmuştur. Peki bu büyülerden en yaygın olan kilit büyüsü nedir, nasıl yapılır?

Kilit Büyüsü Nedir?

Kilit büyüsü, hayatımızda var olmasından hoşnut olduğumuz kişilerin, sahip olduğumuz güzel şeylerin daha da kalıcı hale gelmesi için yapılan bir büyü çeşididir. Tabi bunu iyi niyetli kullanım alanı olarak düşünebilirsiniz. Bir de kilit büyüsü kötülük için kullanılır ki düşman başına.

Örneğin, insanlar sevmedikleri kimseleri kilit büyüsü ile hasta edebileceklerine inanırlar. Ya da zenginliğini yitirmesi, güzelliğini kaybetmesi, sevdiklerinin bir bir yok olması için de kilit büyüsü yapılır. Sevdiğinizi kendinize daha fazla aşık etmek için veya kocanızın eve daha bağlı olması için de kilit büyüsü yapılabilir. Sevdiğiniz bir işte çalışıyor ve uzun yıllar da çalışmak istiyorsunuz. Yine kilit büyüsü ile bunu başarabilirsiniz.

Her işte olduğu gibi bu tarz bir durumda da işin ehli olan medyumlara gitmelisiniz. Bir yeriniz ağrıdığında nasıl en iyi doktoru bulmaya çalışıp, ona görünmek için çaba harcıyorsanız büyü yaptırmak veya bozdurmak için de yine işin ehli medyumlara gitmelisiniz. Hele de kilit büyüsü gibi karmaşık bir büyü mevzu bahis ise iş bilmeyen birine tılsım yazdırmak veya çözdürmek durumu felaketlere götürebilir. Peki iyi bir medyum nasıl bulunur? Genelde böyle durumlarda eş dosttan tavsiye almak, deneyimlerinden fayda sağlamak doğru olabilir.

Kilit büyüsü nasıl yapılır?

Bu büyü genellikle fiziksel olarak bir asma kilidin mühürlemesi işlemine dayanır. Bu mühür çok karmaşık tılsımlar ile yapıldığından, herkesin harcı değildir.Mühürlenen asma kilit kimsenin bulamayacağı ve açamayacağı şekilde saklanır ki kilit büyüsü etkisini göstersin. Aksi taktirde büyü işe yaramaz. Bunun için bazı iş bilmez medyumlar denize veya göle attırırlar bu kilidi.
Ancak bu yöntem her koşul için doğru değildir. Çünkü kilit zamanla korozyona uğrayıp aşınacak ve zarar görecektir. Bu da kilit büyüsünün etkisini yitirmesine sebep olur Özellikle kötü niyetle, bir insana zarar vermek için yapılan kilit büyüsünde kilitler mezarlıklara atılır ya da kör kuyulara atılır ki kimse bulup çıkaramasın. Böylece büyü yapılan kişinin gün gün zarar görmesi amaçlanır. Kilit büyüsü nedir, nasıl yapılır öğrendik, peki büyü bozulur mu?

Kilit büyüsü nasıl bozulur?

Kilit büyüsü bozulabilir bir büyüdür. Ancak bozulması en zor büyülerden biridir. Çünkü hazırlanırken özel yöntemler ve tılsımlar kullanılır. Bu da çözmek için uzun uğraşlar gerektiği anlamına gelir. Bu noktada medyumun tecrübesi büyük önem arz eder. Eğer bilgisiz ve ilk kez bu tip işlem yapan biri ve hatta medyum bile olmayan biriyse işler çığırından çıkabilir. Bozdurmak için gittiğiniz kişinin medyum olduğuna ve hatta işinin ehli bir medyum olduğuna emin olmalısınız.

Kilit büyüsünün etkisi ne kadar sürer?

Bu konu da yine değişkenlik gösteren konulardan biridir. Özellikle saklama koşullarından ötürü zarar görmüş kilit, büyünün etkisine zarar verir. Bu sebeple büyüyü yaptırdığınız medyuma konu ile ilgili danışmalısınız. Böylece kilit büyüsü etkisinin devam ettiğinden emin olabilirsiniz.

Etiketler

Bir Yorum

  1. kilit büyüsü nasıl etki eder dedi ki:

    kaynanam son zamanlarda eşime karşı beni dolduruyor ve aramızı bozuyordu bu olanlar karşısında suskunluğumu dayanamadım bozdum kaynanamla aramız kötü olunca eşim bu sefer annesi ne derse ona inanıyor ve ona güveniyordu. Bir gün eşim eve sinirli bir halde geldi kavga ettik çok kötü bir kavga oldu aramızda bardağı taşıran son damla diyebilirdim komşum aracılığı ile medyum edis hocayla kilit büyüsü çalışmasını yaptırdım bu büyü sayesinde kaynanam artık eşimi bana karşı dolduruşa getiremeyecekti zaman kaybetmeden çalışmalara hızla başladı edis hocam. 16 gün boyunca bekledim sabrettim bu sürede gene kaynanamla kötü olduk fakat çalışma bittikten sonra artık eşim benden yana olmaya başladı ve kaynanamda artık eşimi bana karşı dolduruşa getirmekten vazgeçti. Edis hocamı bulmasaydım belki de yuvam yıkılmış olacaktı büyü yaptırmak isteyen herkese hocamı tavsiye ederim 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı