etkili medyumlar

Aşk bağlama vefki

Aşk Bağlama Vefki Nedir Nasıl Yapılır

Aşk bağlama vefkiAşk bağlama vefki işlemlerinden kısa zaman içinde sonuç almak isteyen kişiler öncelikle bu işlemlerin nasıl yapıldığı hakkında bir araştırma yapmalı ve aynı zamanda seçecekleri medyumların kendileri adına doğru seçimler olup olmadığını bilmelidirler. Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu işlemler insanların çok şey bekledikleri ve çok güvendikleri işlemlerdir.

Bu sebeple eski zamanlar da olduğu gibi günümüzde de birçok kişi sürekli olarak sevdiği insanın kendisine daha kısa zaman içinde aşık olmasını sağlamak için bu işlemleri yapan hocaların kapılarını çalmaktadırlar. Sanıldığı kadar kolay olmayan ve aynı zamanda etkileri ile insanları çoğu zaman şaşkınlık içinde bırakan bu işlemler de hocaların çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Birçok kişi vefk işlemlerini muska işlemleri ile karıştırmaktadır. Ancak vefk işlemleri muskalardan çok daha karmaşık ve aynı zamanda çok daha özel işlemlerdir. Bu sebeple bu işlemleri çok az kişi yapabilir.

Bir kişinin düşüncelerinin değişmesi ve kendisini seven insana aşık olmasını sağlamak için vefk işlemleri en etkileri tekniklerden biridir. Deneyimli hocalar bu işlemleri yaparken bir deri veya kağıt parçasının üzerine karelerden meydana gelen şekiller çizerler. Daha sonra bu şekillerin içine özel olarak seçilen bazı sayılar yazarlar ve bu sayıların toplamlarının her iki yönde de anı olmasına dikkat ederler.

Zaten tüm vefk işlemlerin de amaç budur. Daha sonra okunacak olan dualar ile desteklenen işlemler ile insanların düşüncelerin de istenen şekilde değişimler meydana gelmesi sağlanabilir. Bu tarz işlemler yapmak için çok dikkatli olmak ve kesinlikle en güvenilir hocalar ile çalışmak gerekir. Aksi takdirde yapılan işlemler ciddi sorunlara veya hayal kırıklığına neden olabilir. Aşk bağlama vefki gibi özel ve ciddi işlemler de sabırlı bir şekilde istenen sonucu bekleyen kişiler çoğu zaman amaçlarına ulaşabilirler.

Etiketler

2 Yorum

  1. Belkıs Bal dedi ki:

    Aşk ve bağlama vefki yapmak isteyenlere medyum edis hocayı tavsiye ederim. Ben 1 ay önce medyum edis hocaya sevgilimin bana bağlanması için aşk ve bağlama vefki yaptırdım. Sevgilim gözü sürekli dışarıda ve sürekli olarak her önünden geçen kişi ile cinsellik yaşama hayalleri kuruyor sürekli olarak beni hor görüyordu ama sevdiğim için katlanıyorum ne dediyse yaptım her istediğini verdim. Ama son zamanlarda com değişti artık bende aşk ve bağlama vefki ile kendime bağlamak istedim sevdiğim adamı. Bunun içinde medyum edis hocayla çalıştım sağ olsun 15 günde yaptı bitirdi her şey daha da güzel oldu edis hocanın sayesinde. Sevdiğim adam artık bana değer veriyor beni seviyor ve sayıyor. Gözü benden başkasını görmüyor her şeyi bende buluyor artık. Kısmet olursa ilerleyen zamanlarda da evlenme büyüsü için medyum edis hocama gene başvurucam. Hocam emeğinize sağlık aşk ve bağlama vefki sayesinde sevdiğim adam bana bağlandı her şey daha da güzel şuanda. 0535 891 8597

  2. satınur dedi ki:

    9 senedir evliyim severek evlendik hiçbir sorunumuz yoktu her şey çok iyiydi zamanla eşimin hal ve hareketleri değişmeye başladı anlam veremedim bana karşı soğuk ve ilgisiz oldu birden. Bende annemle konuşup bir hocaya gitmeye karar verdik annemde biraz tedirgin oldu anlattıklarım karşısında. Hocaya gittiğimiz de dışarıdan eşime bana karşı büyü yapıldığını öğrendik. Edis hoca hakkında herkes çok güzel şeyler demişti. eşimi tekrar bana bağlamasını aşık olmasını istedim hocamın bana yapmış olduğu 14 günlük çalışma sonrasında eşim bana karşı anlamsız şekilde değiştiğini bu durumdan pişman olduğunu üzüldüğünü söyleyerek özür diledi. Edis hocama buradan çok teşekkür etmek istiyorum Allah razı olsun kendisinden emeğinize sağlık hocam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı