etkili medyumlar

Şirinlik vefki

Şirinlik Vefki Nasıl Yapılır

Şirinlik vefkiVefk işlemleri arasında en çok kullanılanlardan biri de şirinlik vefki dir. Sevdiği kişilerin gözlerin de bir türlü istedikleri kadar değerli hale gelemeyen ve o kişilerin ilgilerini çekemeyen insanlar genellikle hocaların kapılarını çalarak kendilerinden bu işlemler hakkında talepler de bulunurlar. Genellikle hocaları zorlayan ve aynı zamanda risk içermeyen bu işlemlerde hazırlana özel vefk çizimlerini üzerlerin de taşıyan insanlar zaman içinde sevdikleri kişilerin kendilerine karşı olan ilgilerinin arttığını görebilirler.

Bugüne kadar birçok kişi bu tarz işlemler ile amacına ulaşmayı başarmış ve bu durum kendilerinden sonra ki kişilere de olumlu bir örnek olmuştur. Hazırlanan vefk çizimlerinin içine genellikle etki altına alınması istenen kişilerin isimlerini de ekleyen hocalar aynı zamanda özel ayetleri ve sureleri de ekleyebilirler. Bu durum vefk etkilerin daha güçlü olmasını sağlamak amacı ile yapılır.

Şirinlik Vefki Yorumları

İnsanların çok ilgi gösterdikleri vefk işlemlerinden biri olan şirinlik vefk genellikle ellerinden geleni yapmalarına rağmen bir türlü sevdikleri kişilerin ilgilerini çekemeyen kişiler tarafından kullanılır. Ancak hocalar bu işlemlerin tek başına sonuç vermeyeceğini ve insanların da mutlaka gerekli emeği vermeleri gerektiğini belirtmektedirler. Çünkü vefk işlemleri büyüler gibi direk sonuç veren ve insanların farklı konular da amaçlarına ulaştıran işlemler değillerdir.

Şirinlik Vefki Nasıl Etkiler

Bu işlemler amaç sadece insanların yürüdükleri yolda manevi anlamda bir destek almak ve kendilerine yardımcı olacak manevi enerjileri harekete geçirmelerini sağlamaktır. Bunu yapacak kadar deneyimli ve bilgili hocaların sayıları her zaman çok az olmuştur. Hatta kimi zaman en deneyimli hocalar bile vefk işlemleri hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olmadıkları için insanların farklı hocalara yönlendirmektedirler. Bu durum her vefk işlemin de olduğu gibi şirinlik vefk işlemlerinde de geçerlidir ve bu sebeple bu işlemleri denemek isteyen kişiler dikkatli olmalıdırlar.

Şirinlik Vefki Yaptıranlar
Etiketler

Bir Yorum

  1. Medyum edis hoca dedi ki:

    Ben Semra 4 yıllık evliyim ve her evde olduğu gibi bizimde evde eşimle aramızda tartışmalar oluyordu son zamanlarda sebepsiz yere olmaya başladı. Her geçen gün şiddetleniyordu resmen eşim en son dayanamadı ayrılmaya karar verdi çok kez alttan almaya çalıştım hep haklısın diyerek kendimi haksız duruma soktum ama gene olmadı. Bu sorunu çözmek istedikçe her şey daha da kötüye gidiyordu ve çaresiz kaldığım için medyumlara başvurmaya karar verdim. Bir çok kez araştırmalar yaptım ve sonunda medyum edis hocayı buldum aradım kendisini bakımlar yaptırdım konuşması bana oldukça güven verdi. Ermeni büyüsü yaparak 12 günde eşimi boşanmaktan vazgeçirdik ve tekrardan ilk evlendiğimiz günlerde ki gibi sorunsuz bir yaşantımız olmaya başladı. artık evimizde kavga gürültü şiddet hiç bir şekilde kalmamıştı. medyum edis hocamın sayesinde bu sorunumdan kurtuldum yıkılmak üzere olan yuvamı kurtardı Allah razı olsun. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı