etkili medyumlar

Yapılan büyü kaç günde bozulur

Yapılan Büyüyü Bozabilen Medyumlar

Yapılan büyü kaç günde bozulurBüyü bozma işlemlerinin ne kadar zor ve emek isteyen işlemlerini bilmeden kesinlikle bu alanda hizmet almamak gerekir. Medyumlar çoğu zaman bu işlemleri yapabileceklerini düşünürler ancak yapılan işlemler de beklentilerin karşılama oranı çok düşüktür. Bunun sebebi ise büyü bozma işlemlerin büyüleri yapmaktan çok daha zor olmasıdır. Yapılan büyü kaç günde bozulur, hangi teknikler kullanılmalıdır veya bu işlemler de kime güvenmek gerekmektedir gibi sorular sık sık medyumlara sorulur.

Çünkü bu arz işlemler özellikle kara büyülerin etkilerine giren kişiler için çok önemlidir ve en kısa zaman içinde doğru bir şekilde yapılmaları gerekir. Eğer bir medyum bu konuda yeterli bilgi ve birikime sahip değilse o zaman yapılan işlemler kendisi içinde ciddi sorunlara neden olabilir. Çünkü bu işlemler sadece tek bir teknik ile yapılmalı ve hiçbir zaman kulaktan dolma bilgiler ile yapılmamalıdır.

Büyü Nasıl Bozulur

Büyü bozma işlemlerin de medyumlar çok özel duaları veya sözleri belli bir sistem ile okumalı ve bunu büyülerin tüm etkileri tam olarak yok olana kadar yapmaya devam etmelidirler. Aynı zamanda bu duaları okuyacak olan kişilerin nefesleri çok güçlü olmalıdır. Bu sayede istenen sonuç daha kısa zaman içinde ortaya çıkacak ve büyülerin etkileri bu şekilde tamamen yok olacaktır.

Her türlü büyü işlemlerin de denenebilen bu işlemler de sonuç alınacak süre çok farklı olabilir. Bu sebeple medyumların sabırlı olmaları ve her zaman için işlemlere tam bir inançla devam etmeleri gerekir. Farklı alanlar da bu işlemler için çok farklı tekniklerden bahsedilir. Fakat bu teknikler büyülerin etkilerini çok daha şiddetli bir hale getirmekten başka bir şeye sebep olmazlar. Bu sebeple yapılan büyü kaç günde bozulur ve benzeri sorular her zaman için uzman medyumlara sorulmalıdır.

Etiketler

2 Yorum

  1. Uzaktan büyü yapan medyum hoca dedi ki:

    Ben Elif 27 yaşındayım ve çok zor bir dönem atlattım tabi ki bu süreci de medyum edis hocamın sayesinde atlattım çok şükür. 4 aydır nişanlıydım evlilik tarihimize çok az bir zaman kala nişanlım ile aramızda sorunlar oluştu ve bu sorun yüzünden nişanı attı ve çekip gitti yüz üstü bıraktı beni. çaresiz kaldığım için bende onun geri gelmesi ve tekrardan beni sevmesi için bir kaç hocaya başvurdum ama hiç bir şey olmadı sonuç alamadım kimseden. Uzaktan büyü yapan medyum diye aramaya başladım ve tavsiyeler üzerine medyum edis hocayı buldum gerçekten herkes çok memnun kalmıştı kendisinden herkes sonuç almıştı bende çalışmak istedim kendisiyle. Kendisini aradım bakımlar yaptı bana bakım sonucu 11 günde sonuç alacağımı ve Süryani büyüsü yapacağını söyledi bende çalışmayı başlattım çok şükür dediği sürede sonuç verdi çalışma nişanlım tekrardan geri döndü pişman bir halde şuanda nişanlım ile beraberiz aramız çok iyi evlilik tarihine çok az kaldı. güvenilir medyum arayanlara medyum edis hocamı tavsiye ederim. 0535 891 8597

  2. papaz büyüsü kaç günde bozulur dedi ki:

    Ailem beni eşime vermediği için kaçarak evlendik. Birbirimizi çok seviyorduk uzun zamandan beri kaçtığımız için ailem bana düşman oldu hiçbir şekilde görüşmüyorlardı. Aylar sonra bir evlat sahibi olduk annem torun sahibi olunca dayanamadı ama babam hala konuşmuyordu benimle çok zoruma gidiyordu. Medyum araştırdım bu konu için karşıma hakkında yapılan güzel yorumlarla cihad hocam çekti. Hocam hakkında araştırma yaptıktan sonra iletişime geçtim sıkıntımı anlattım hocam bana çalışma hakkında bilgi verdi sağ olsun. Çalışma için bana 13 gün süre verdi hocam beklemeye başladım. Gel zaman git zaman çalışmalar sürüyorken babamlar bize geldiler. O kadar mutlu oldum ki babamı karşımda görünce anlatamam. Çalışmam bitti ve en iyi sonucu aldım. Gerçekten son derece güvenilir ve en iyi sonucu veren Medyum cihad hocamdır hepinize çalışmak nasip olsun. 0535 967 9448

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı