etkili medyumlar

Domuz yağı büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur

Domuz yağı büyüsüKara büyüler içinde her zaman özel bir yeri olan domuz yağı büyüsü işlemleri kısa zaman içinde insanların üzerlerin de çok güçlü enerjilerin etkilerini oluşturmaktadır. Özellikle sıkıntı çekmeleri istenen kişiler için yapılan bu işlemler de domuzların bedenlerinden elde edilmiş olan yağlara çok özel dualar okuyarak manevi enerjiler yükleyen medyumlar daha sonra bu yağların etki altına alınması istenen kişilerin bedenlerine veya elbiselerine sürülmesini istemektedirler.

Bu aşamadan sonra belli bir sistem ile okunacak olan dualar ile desteklenen işlemler kısa zaman içinde o kişilerin çok ciddi manevi veya fiziki rahatsızlıklar çekmelerini sağlayabilmektedir. Bugüne kadar birçok kez yapılan ve etkilerinin gerçekten de güçlü olduğu görülen bu işlemler insanların her zaman uzak durmak istedikleri özel işlemlerdir. Bilindiği gibi birçok kişi bu tarz işlemler hakkında bilgi sahibi olmadıkları gibi aynı zamanda yaptıkları araştırmalardan sonra medyumlara ihtiyaçları olmadığını ve bu işlemleri tek başlarına da yapabileceklerini düşünebilmektedirler.

Ancak bu durum kendileri için çok ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Bu sebeple uzmanlar kesinlikle bu şekilde hareket edilmemesini ve her zaman için adımların çok dikkatli bir şekilde atılması için resmi ve gerçek medyumlar ile çalışılmasını önermektedirler. Bilindiği gibi kara büyüler çok güçlü işlemlerdir ve aynı zamanda bu işlemler de hiçbir zaman hata payı bulunmamaktadır.

Özellikle kısa zaman içinde sonuç almak isteyen insanlar kesinlikle tüm adımlarını çok dikkatli bir şekilde atmalı ve hiçbir zaman gereksiz riskler almamaya özen göstermelidirler. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemlerden korunmak isteyen kişiler ise genellikle vefk veya muska gibi korunma işlemlerini denemektedirler. Domuz yağı büyüsü yapan medyumlar ile yapılacak görüşmeler insanların bu işlemler de nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilmeleri ve aynı zamanda kısa zaman içinde en doğru adımları atmaları için yeterli olabilmektedir.

Etiketler

3 Yorum

  1. Basri Domuz yağı büyüsü yapan medyum dedi ki:

    Selam benim işlerim çok bozuldu ve son zamanlarda kötü günler yaşamaya başladım. Sürekli işlerim bozuluyor ve ters giden bir şeyler vardı ama çözemiyordum. Hayatımda her şey çok daha kötüye gitmeye başlayınca bende medyum edis hoca ile tanıştım ve durumu anlattım. Hocam bana bakım yaptı ve dükkanımda bir büyünün olduğunu ve bu büyünün etkisinden ötürü böyle olduğumu söyledi. Bu büyü beni de sürekli kötüye götürüyormuş aynı zaman da dükkanımı da kötüye sürüklüyordu. Bende edis hocadan bunu bozmasını ve beni bu durumdan kurtarmasını istedim. Edis hoca bu konuda elinden geleni yapacağını ve benim çektiklerimin farkında olduğunu ve her şeyin düzeleceğini söyledi. Yaklaşık olarak 9 günlük papaz büyüsü çalışmasından sonra tüm her şey sanki yeniden başlamış gibi oldum ve kaldığım eski günlere geri döndüm. Yeniden işlerim açıldı ve kazanmaya başladım üstümdeki bu ağırlık kalktı ve rahatlamıştım. Sanki her şey bir anda olmuş gibi oldu ama bir daha hiç kötü günler yaşamadım ve hayatım çok daha düzenli oldu. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  2. Domuz yağı büyüsü nedir dedi ki:

    42 yaşındayım bir baltaya sap olamadım gitti. Medyum cihad hocayı bulmasaydım yada denk gelmeseydim ona hala bir baltaya sap olamıcaktım. Daha evlenmek nasip olmadı bana çoluk çocuk sahibi olamadım. Durumum iyi fakat bir türlü ilişkilerim uzun mesafeli olmuyordu ve hep nedensiz bir şekilde karşı taraf ile kavga ediyordum. Sonrasında konuşmayı kesiyorduk. bir daha konuşmak nasip olmuyordu bu konuda kendime bakım yaptırmak istedim ve cihad hoca bakım yaptı ve bana kısmetimin kapalı olduğunu bu yüzden evlenemediğimi söyledi. Bende kısmetimi açtırmak ve evlenmek istediğimi söyledim. cihad hoca da bana 8 günlük kısmet açma büyüsü çalışması yaptı ve 8.gün den sonra içimde bir huzur rahatlama ve neşe dolu şeyler olmaya başladı. Bir zaman sonrasında yeni bir bayan ile tanıştım ve onunla sohbet ederken sanki ruh ikizim oymuş gibi gelmeye başladı ve oda bana iyi davranmaya başladı. Bizim birliktelik yaklaşık 8 aydır sakin ve kavgasız gürültüsüz gitmeye başlayınca sonunda niyetimin ciddi olduğunu söyledim ve oda benimle aynı fikirde olduğunu söyleyince biz kararlaştırıp evlenmeye niyetlendik. Bunca zaman yaşadığım şeyleri cihad hocanın sayesinde kısa sürede tamamen hallettim. Çok şükür hocama onun sayesinde evlenmek üzereyim.

  3. domuz yağı büyüsü nasıl bozulur dedi ki:

    Benim üzerimde bana yapılmış kısmet kapama büyüsü vardı. Hayatımda hiçbir şey yolunda gitmezken bir hocaya gidip öğrendim. Ama hocanın bana yaptıkları da tutmadı. Her şey daha da kötüye sarıyordu ki arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum araştırdım. İlk kez bir medyum ile çalışacaktım açıkçası tedirgindim biraz da bu konuda hakkında yorum yapılan bir çok hoca vardı iyi kötü yorumlar yapılmıştı. cihad hocam çıktı karşıma hakkında çok güzel yorumlar vardı çalışma yapıp sonuç alan bir kaç kişiyle de konuştum ve hocamla çalışmaya karar verdim. cihad hocamla iletişime geçip durumu anlattım kısmet açtırma büyüsü istediğimi söyledim. Hocama bana bakıp yapıp geri dönüş yaptı çalışmanın olacağını ve 14 gün süre verdi. Hocamın dediğini yaptım sabırla bekledim. cihad hocamın bana yapmış olduğu kısmet açma büyüsü gerçekten de oldu. Çok teşekkür ederim Allah bin kere razı olsun cihad hocam sizden ne yapsam hakkınızı ödeyemem beni büyük bir dertten kurtardınız şimdi hayatımda her şey düzene giriyor. Hepinize cihad hocamı tavsiye ediyorum. 0535 967 9448

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı