etkili medyumlar

Bağlama vefki kaç günde etki eder

Bağlama Vefki Neye Denir?

Bağlama vefki kaç günde etki ederBağlama vefki kaç günde etki eder  kişide olumlu birtakım düşünceler uyandırsa da birçok insan anlamını tam olarak bilemez. Vefk, etkileri oldukça güçlü olan duaların belli kurallara göre yazılıp okunmasıyla oluşturulan muska benzeri bir nevi tılsımdır. Bağlama vefki de adından da anlaşılacağı üzere kişileri birbirine bağlamak amacıyla uygulanır. Evli ama bağları kuvvetli olmayan kişiler, nişanlı olup evlenmek isteyen kişiler, sevgilisinden ayrılmak üzere olan kişiler bu bağlama vefkini uygulatır. Bağlama vefki sayesinde çiftler bir daha hiç ayrılmayacakmışçasına birbirlerine bağlanırlar. Aynı zamanda bağlama vefki kaç günde etki eder sorusuna yanıt arıyorsanız da bu yazıda sorunuza yanıt alacaksınız.

Bağlama vefki uygulanmasının dini açıdan bir sakıncası da yoktur. Yuvaların yıkılmaması, yuva kurulması adına edilen bir dua gibi düşünülebilir. Yuvanın yıkılmaması olumlu birçok şeye vesile olur. Örneğin; bağlama vefki sayesinde ayrılma noktasına gelen aileleri bağlama vefki dağılmaktan kurtarır ve bu da aile evlat sahibiyse o çocukların daha mutlu bir hayat sürüp travmaya maruz kalmamalarını sağlar. Çocuklar anne ve babalarını bir arada görmeye bu vefk sayesinde devam eder. Bağlama vefki halk tarafından büyü olarak tanımlanır fakat bu bilgi doğru değildir.

Bağlama vefkinin nasıl uygulanacağı işini iyi bilen medyumlar tarafından bilinir. Bu uygulama bir nevi tılsım çalışmasıdır aslında, muskaya da benzer. Bir medyum kişinin isteğini önce iyice dinler, sonrasında dikkatle uygulamaya geçer. Ayrılmak üzere olan çiftler dertlerini bir medyuma anlatırlar. Uygulama aşaması ortalama bir hafta sürer yani etkiler görülmeye uygulamadan bir hafta sonra başlar. Yalnız vefkin nasıl yapıldığını açıklamak pek doğru değildir. Çünkü yalnızca medyumlar bu vefki uygulamalıdır aksi takdirde olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir.

Bağlama Vefki Etki Süreci

Bağlama vefkinin ne olduğunu öğrendikten sonra etkilerinin ve etki süresinin ne kadar bir zaman aralığında olacağını bilmek önemlidir. Vefk, bir medyumla telefon görüşmesi yapmanız halinde size kargoyla dahi gönderilebilir. O yüzden uygulanabilirlik açısından oldukça zahmetsizdir. Vefk için çalışmaların bitmesi tahminen 1 hafta içinde olur. Etkilerinin net şekilde görülmeye başlanması 15 günü bulur hatta 40 güne kadar uzayabilir. Oldukça tesirli olduğundan bu kadar bekleme süresi olması gayet normaldir.

Vefk kişiye nasıl etki eder sorusuna aradığınız yanıtı artık buldunuz. Nasıl etki edeceğinden de biraz bahsedelim. Verilen tılsımı kişi sürekli yanında taşımalıdır. Vefkler tamamıyla kişisel olan tılsımlardır. Başka bir birey bunu yanında taşıdığında veya yazan duaları okuduğunda hiçbir tesiri olmayacaktır. Kişiye özel vefkin etkisinde olan kişi partneriyle çözülemez bir çatışma içerisindeyse bu vefk sayesinde kendini haksız görecektir ve affedilmek için partnerine yalvaracaktır. Partnerinden asla ayrılmayı düşünemeyecek bir hale geldiği için tartışmalarda hep alttan alacaktır. Birlikteliğiniz sonlanmışsa da bu vefkin etkisinde olan eski partneriniz size tekrar kavuşmak için elinden geleni yapacaktır.

Bağlama vefki sayesinde eski mutlu ve huzurlu aşk hayatına yeniden kavuşan veya hiç elde edemediği platonik aşkına kavuşan birçok kişi vardır. Siz de bağlama vefkinin tanımını, etkilerini, etki süresini öğrendikten sonra uygulatma kararı aldıysanız doğru adrestesiniz. Bağlama vefki kaç günde etki eder sorusunun yanıtı insanları çok şaşırtır çünkü oldukça uzun bir süre hatta tabiri caizse sonsuza kadar bu vefk etkisini gösterir. Aşk acısı çekiyorsanız bir an önce kesinlikle vakit kaybetmeden bu vefki uygulatmalısınız. Etkilerini kendi gözlerinizle göreceksiniz ve inanmayacaksınız. Sonsuza kadar sevdiğinizle mutlu bir aşk yaşamak yaşamak istiyorsanız bağlama vefki tam da aradığınız, ihtiyacınız olan bir uygulamadır.

Etiketler

Bir Yorum

  1. uğur yıldırım dedi ki:

    benim sevdiğim kadınla uzun zamandır beraberliğim var sevdiğim kadınla evlenecektik ama ne olduysa sevdiğim kadın benimle evlenmek istemediğini söyledi evliliğe karşı korkularının olduğunu bu korkularını bir türlü yenemediğini dile getirerek benden ayrıldı. Sevdiğim kadını o kadar çok seviyordum ki dünya bir yana o bir yana ve onu kaybetmeyi göze alamadım kendisine büyü yaptırmaya karar verdim internette araştırırken medyum edis hocaya rastladım işinde usta ve güvenilir medyum olduğunu herkes yazmıştı tavsiye ediyorlardı kendisini aradım çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra ödememi yaptım işlemlerime başladı. 13 günün ardından sevdiğim kadın bana geri döndü artık evliliğe karşı korkularını yendiğini ve artık evlenmemek içinde bir sebep olmadığını söyledi kendisiyle aramızda söz yaptık şuanda kısa sürede evleneceğiz edis hocama emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum Allah razı olsun edis hocam. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı