etkili medyumlar

Sevgiliyi geri getirme büyüsü

Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevgiliyi geri getirme büyüsüTerk edilme acısı yaşayan birçok kişinin kullanmak istedikleri özel işlemler olan sevgiliyi geri getirme büyüsü işlemlerin de özellikle kısa zaman içinde sonuç alınabilmesi sebebi ile bu işlemlere olan güven her zaman büyük olmuştur. Hayırlı bir amaca hizmet etmesi ve aynı zamanda insanların mutlu olmaları için yapılması sebebi ile medyumlar halen bu işlemleri hakkında talepler almaya devam etmektedirler. Genellikle kısa zaman içinde verdiği sonuçlar ile bilinen bu işlemler de güvenilir ve deneyimli bir medyumdan yardım almak insanların en çok dikkat etmeleri gereken konuların başında gelmektedir.

Sevgililerinin kendilerini terk etmesinden dolayı ciddi sorunlar yaşayan insanlar o kişilerin geri gelmesini sağlamak için bu işlemlerden sonra ortaya çıkan manevi enerjileri kullanabilirler. Bir medyum bu işlem hakkında talep aldığı zaman özellikle etki altına almak istediği kişilerin resimlerini veya eşyalarını kullanabilmektedir. Aynı zamanda o kişilerin kendilerine ait olan kişisel bilgilerini kullanarak hazırlanan muskalar da istenen sonucu verebilmektedir. İnsanların her zaman kısa zaman içinde sonuç alarak sevdikleri kişileri yeniden geri kazanmak istedikleri geri getirme büyülerin de dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Etki altına alınacak olan kişilerin manevi korunma işlemi yaptırmış olması, başka bir işlemin etkisinde olması veya şahsi enerjisinin yüksek olması sonuç süresini direk olarak etkiler. Bu sebeple sevgiliyi geri getirme büyüsü yapılmadan bakım çalışması yapmak en doğru seçim olacaktır.

Etiketler

2 Yorum

  1. Pınar can dedi ki:

    4 senelik güzel giden ilişkim vardı öncelikle her şey çok güzeldi benim için canını verecek uğruma ölecek bir adamla beraberdim af edersiniz cinsellik bile yaşadık aramızda ikimizde evlenmek istiyorduk bu ilişkiyi evliliğe götürme çabasındaydık beni ailesiyle tanıştırdı fakat ailesi açık olduğum için beni istemedi sevdiğim adamda ailesinin sözünü dinleyerek benden ayrıldı. 4 yıl boyunca tanıdığım adamı meğer tanıyamamışım adam beni ailesinin 1 sözüne terk edip gitti ortada bıraktı resmen beni kendisiyle defalarca görüştüm konuştum ama hiç bir şekilde yanaşmadı ailesinin sözünü çiğnemek istemediğini söyledi ve bir başkasıyla hayatına devam ettiğini söyledi bana bu olanlardan sonra intihar etmeyi bile denedim ama başaramadım. Sonra büyü yaptırmaya karar verdim bu konuda uzman olan medyum edis hocayı buldum bir çok yerde araştırdım kendisini herkes tavsiye ediyordu bende tavsiyeler üzerine kendisine sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptırdım 15 günde sonucumu aldım sevdiğim adam tekrardan bana geri döndü ve bana bağlandı. Ailesine de ikna etme çalışması yaptırdım ailesi de artık beni kabullendiler hayatımı edis hocama borçluyum o olmasaydı ben kendimi öldürecektim. Hem bir canı kurtardı hemde sevenleri kavuşturdu edis hocam sen ne iyi bir insansın teşekkür ederim size 0535 891 8597

    1. isimsiz dedi ki:

      size nasıl ulaşabilirim pınar hanım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı