etkili medyumlar

Voodoo büyüsü gerçek mi

Voodoo Büyüsü Nedir

Voodoo büyüsü gerçek miVoodoo büyüsü gerçek mi ; Dünyanın en eski ve en güçlü büyü işlemlerinden biri olan voodoo büyüsü özellikle eski zamanlar da afrikalı büyücüler tarafından yapılmış ve zaman içinde dünyaya yayılmış olan bir işlemdir. Çok güçlü oldukları için genellikle enerjilerinin de kontrol altında tutulması zordur. Bu sebeple sadece çok deneyimli ve çok güvenilir medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Genellikle insanların ağır sorunlar yaşamalarını sağlamak için yapılan bu işlemler de medyumlar insanları temsil eden nesneler kullanmaktadırlar. Üzerlerine çok güçlü tılsımları olan sözler okunan bu nesneler ile istenen kişilere zarar verilmesi amaçlanmaktadır. Genellikle insan bedeni şeklinde hazırlanan bu nesneler de özellikle oyuncak bebekler kullanılmaktadır.

Medyumlar daha sonra bu bebekler üzerinden direk olarak istenen kişilere her nerede olurlarsa olsunlar istedikleri gibi etkiler de bulunabilmektedirler. Bu işlemler hakkında bilgileri olmayan kişiler özellikle voodoo büyüsü gerçek mi, bu işlemler nasıl yapılır veya etkileri ne kadar zaman içinde ortaya çıkar gibi soruların yanıtlarını aramaktadırlar. Eğer bu işlemleri yapacak kadar güvenilir ve deneyimli medyumlar bulmak mümkün olabilirse yine de insanların çok dikkatli olmaları ve hiçbir zaman risk almamaları gerekir. Çünkü bu işlemler çok gerek olmadıkça yapılmaması gereken inanılmaz güçleri olan işlemlerdir. Günümüzde bu işlemlerin neredeyse hiç yapılmaması veya yapılamaması sebebi ile insanların da voodoo büyüsü gerçek mi işlemlerinin ne kadar önemli ve riskli olduğunu tam olarak anlamaları gerekir.

Etiketler

Bir Yorum

  1. Aycan uygur dedi ki:

    merhabalar benim sevgilimle aramız biraz soğuk bazı yapmış olduğum hatalardan dolayı beni bir şekilde af etmiyordu onu kendime bağlamak için böyle işlere kalkıştım sırf sevgilimle mutlu olabilmek için medyum arayışına çıktım. Bir kaç medyumla görüşmeye çalıştım fakat ağzını açan hemen para diyor en son bu siteye denk geldim ve edis hocayla iletişime geçtim sağ olsun diğer medyumlar gibi çıkmadı önce sorunumu dinledi sonra bakım yaptı çalışma önerdi bana. Kendisine güvendim ve sevgilimin bana geri dönmesi bana deliler gibi aşık olup bağlanması için voodoo büyüsü yaptırmaya karar verdim işlemlere başladık 15 gün sonunda sevgilimin bana geri dönmesi bana bağlanması her şey aynı gün içinde bir den bire oldu bu yaşadıklarıma inanamadım şaşkınlık içinde kala kaldım. Bana bu şaşkınlığı yaşatan bu mutluluğu gösteren edis hocama çok teşekkür eder herkese tavsiye ederim 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı