etkili medyumlar

Kabala büyüsü kaç günde etki eder

Kabala Büyüsü Yaptıranlar

Kabala büyüsü kaç günde etki ederKabala büyüsü kaç günde etki eder ; Çok eski ve çok özel bir öğreti olan kabala son derece karmaşık bir konudur. Özellikle manevi anlamda son derece güçlü olan bu konu hakkında gerekli bilgilere sahip olan medyumlar kabala büyüsü işlemlerini rahat bir şekilde yapabilirler. Kökeninin Hz.Musa’ya kadar dayandığı düşünülen bu konu da eski zamanlardan bugüne kadar gelmiş olan birçok bilgi bulunmasına rağmen aslında bu bilgilerin çoğunun da doğru olmadığı düşünülmektedir.

Büyü dünyasında her zaman farklı ve özel bir yeri olan kabala büyüsü işlemleri hakkında araştırma yapan kişiler kabala büyüsü  veya bu tarz bilgileri de öğrenmek istemektedirler.
Deneyimli medyumların birçoğu bu işlemler hakkında talepler aldıkları zaman genellikle insanları geri çevirmek zorunda kalmaktadırlar. Çünkü kabala büyüsü yapmak sanıldığı kadar kolay olmadığı gibi aynı zamanda hiçbir zaman risk alınmaması gerekmektedir.

Çok güçlü etkileri olan bu işlemler her adımı ile doğru bir şekilde yapıldıkları zaman genellikle 1 haftaya kalmadan istenen sonucu verirler. Medyumlar insanların kabala öğretisi veya büyüsü hakkında ki sorularına yanıt vermeden önce kendilerini bu işlemler hakkında tam olarak uyarmalı ve hiçbir zaman gereksiz riskler almadan istenen sonucu almayı amaçlamalıdırlar. Çünkü bu işlemler de yapılacak her türlü hata konu ile alakası olan kişilerin ilerleyen zamanlar da çok ciddi zararlar görebilmelerine neden olabilir. Bu sebeple kabala büyüsü kaç günde etki eder sorusu bu işlemler de çok önemlidir.

Etiketler

Bir Yorum

  1. Gönül sevinç dedi ki:

    benim oğlum bir kızı seviyordu fakat kızın dini imanı para başka bir şey değil oğlum saf kızın güzelliğine aldanmış her gün gidiyor kazandığı parasını her şeyini kızla yiyor eğleniyor geziyordu bu kıza takıldı takılalı evine alkollü gelmelere başlayınca babası çok kızdı bir çok kez babasıyla kavga ettiler kız için. Benim oğlum bu zamana kadar hiç böyle yapmazdı eşimle oturduk konuştuk oğlanın üzerine bu kız bir şey mi yaptırdı diye hoca aradık baktırdık bir kaç kişi oğlanın üzerine büyü yapılmış dediler kime para gönderdiysek kimse yapamadı kimse de paramızı geri göndermedi oğlan git gide daha kötü oluyordu araştırma yaparken bu sayfaya denk geldik edis hocayla çalıştık benim oğlanı 2 haftada düzeltti üzerinde ki büyüyü bozdu oğlumun hayatında ki kadını da uzaklaştırdı kadın gitti kurtulduk oğlumda tekrardan eskisi gibi olmaya başladı çok şükür edis hocayı bende tavsiye ederim. 0535 891 8597

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı